Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tual Bahçekent'in ticari birimleri açık artırmaya çıkıyor

Emlak Konut güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından Bahçeşehir'de hayata geçirilen Tual Bahçekent'te yer alan 186 ticari birimin ihalesi için geri sayım başladı.

İstanbul'un en hızlı prim yapan bölgelerinden Bahçeşehir'de yükselen Tual Bahçekent dükkanlarının ihalesinde sona gelindi. 186 ticari ünitenin (Dükkan, devlet okulu, hastane, okul, kreş) yer aldığı Tal Çarşı'nın ihalesi yoğun ilgi nedeniyle planlanandan daha erken bir tarihte gerçekleştirilecek. Emlak Konut güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilen Tual Bahçekent'te, Tual Çarşı'ya yatırım yapanlar proje bünyesindeki bin 739 konut, özel bir hastane, özel bir okul, bir devlet okulu ve özel kreşe komşu olacak.

İhale bu yıl içerisinde gerçekleşecek

Dağ Mühendislik Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Doğan Dağ, ticari ünitelerin ihalesine ilişkin şu bilgileri verdi: “Yaptığımız pazar analizi araştırmasına göre yoğun talep gören ticari ünitelerimizin ihale sürecini öne çekme kararı aldık. Tual Bahçekent ve Kartal Tual Adalar projemizle ağustos ayında kırdığımız satış rekoru ve 'Gayrimenkulde Liderler Zirvesi 2016' da, aldığımız ödüller de bizi teşvik etti. Bahçeşehir bölgesinin hastane ve geniş sosyal donatılarını içinde barındıran 'Tual Çarşı'da yer alan 186 adet ticari üniteyi (Dükkan, devlet okulu, hastane, okul, kreş) çok yakında ihaleye sunuyor olacağımızın bilgisini şimdiden sizlerle paylaşmak istedik.

2017 yılında yapmayı planladığımız Tual Çarşı'nın ihalesini gelen yoğun talep ve ilgi nedeniyle bu yıl bitmeden yapma kararı aldık. İhale tarihimizi de yakın bir zamanda açıklayacağız."

Fiyatlar 239 bin TL'den başlıyor

Teslimlerinin 2018 yılı sonunda tamamlanması planlanan Tual Bahçekent'te daireler 1+1’den 4+1’e kadar tasarlandı. İlk etapta yer alan 4+1 daire satışlarının tamamlandığı projede 1+1 daireler 239 bin TL ile 300 bin TL, 2+1 daireler 392 bin TL ile 452 bin TL ve 3+1 daireler ise 460 bin TL ile 555 bin TL arasında değişen fiyatlarla satışa sunuluyor. Tual Bahçekent'in sosyal donatı alanları arasında kapalı havuz, sauna, fitness, buhar odası, çocuk oyun parkları, yürüyüş parkurları, basketbol sahası mevcut.