Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tual Bahçekent'te daire fiyatları 230 bin TL'den başlıyor

Emlak Konut GYO güvencesiyle Dağ Mühendislik tarafından hayata geçirilen Tual Bahçekent projesinde yüzde 3 peşinatla daire sahibi olunabiliyor.

İstanbul'un yeni merkezlerinden biri olmaya aday bölgesi Başakşehir'de konumlandırılan Tual Bahçekent projesi 190 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Toplamda bin 739 dairenin yer aldığı projede dairelerin büyüklükleri 53 metrekare ile 189 metrekare arasında değişiyor. Temmuz 2018'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen projede daire tipleri ise 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlandı.

Ön talep döneminde bin 500'ün üzerinde taleple karşılaşan Tual Bahçekent projesinde dairelerin yanı sıra 187 adet ticari ünite de bulunuyor. Dairelerin metrekare birim fiyatlarının 2 bin 700 TL'den başladığı Tual Bahçekent projesinden yüzde 3 peşinat ve 40 ay vade farksız taksitlendirme kampanyasından yararlanılarak daire sahibi olunabiliyor.

Daire fiyatlarının 230 bin TL ile 584 bin TL arasında değiştiği projenin sosyal donatı alanları arasında basketbol sahası, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, fitness merkezi, golf alanı, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, sauna ve yürüyüş parkuru bulunuyor.