Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Turan Hançerli: Avcılar’ın on yıllardır süren imar sorunu çözülecek

CHP Avcılar Belediye Başkan Adayı Av. Turan Hançerli, Avcılar’ın imar sorunun çözüme kavuşturulacağını ifade etti.

Avcılar'ı Esenyurt yapmamak için belediye başkanlığına aday olduğunu ifade eden CHP Avcılar Belediye Başkan Adayı Av. Turan Hançerli, imar sorunun çözüleceğini söyledi. Gazete Damga’da yer alan habere göre; amacının 450 bin nüfuslu Avcılar’ın her bir bireyine ayrım gözetmeksizin mutluluk vermek olduğunu söyleyen Turan Hançerli; “Ayrıştırmadan, kutuplaştırmadan, barış içinde yaşayan bir Avcılar'ı sosyal belediyecilik anlayışıyla 20 yıldır yaşatıyoruz. Bunu daha da geliştirmek için yola çıkıyoruz. Avcılar Belediyesi’nin tüm gelirini sonuna kadar Avcılar için harcayacağız” şeklinde konuştu.

“İMAR SORUNU BİTECEK”

Avcılar'ın 3 büyük mahallesi olan Yeşilkent, Tahtakale ve Firuzköy'deki imar sorununu çözeceklerini ifade eden CHP Avcılar Belediye Başkan Adayı Av. Turan Hançerli, halkın taleplerine yanıt veren bir imar planı hazırlayacaklarını sözlerine ekledi. Turan Hançerli; “3 mahallemizde imar sorunu var. Mahalle sakinleri altyapı hizmetlerini kendi getirmiş ve bu mahallelerimizin 30 yıldır imarı yok. Yine Tahtakale mahallemizin bir tarafı imarsız ve gecekondu, diğer tarafı İstanbul'un en lüks kesimi. Bu eşitsizliğe ve ayrımcılığa son vereceğiz. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Başkanlığı’nı da alarak Avcılar’daki imar sorununu bitireceğiz” ifadelerini kullandı.

“İMARLA FİRUZKÖY'E ZULÜM EDİLİYOR”

Firuzköy'de mahalle sakinlerinin arazilerine el konulduğunu söyleyen Turan Hançerli; “Yine 2 katın üzerine çıkmayan imarla Firuzköy'e zulüm ediliyor. Bunları ortadan kaldırmak için adayız” dedi.