Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Türk gayrimenkul firmaları gurbetçilerle buluşuyor

Almanya Düsseldorf’ta 8-10 Şubat 2019 tarihleri arasında Evim Türkiye Fuarı düzenlenecek. Fuarda her bütçeye uygun binlerce emlak tanıtımı gerçekleştirilecek.

Almanya'nın Düsseldorf bölgesinde 8-10 Şubat 2019 tarihleri arasında düzenlenecek Evim Türkiye Gayrimenkul Fuarı için çalışmalara hız verildi. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve iştiraki Emlak Konut’un yanı sıra Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER), Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği (GYODER) ve İstanbul İnşaatçılar Derneği (İNDER) de fuara destek veriyor.

YATIRIM İÇİN DOĞRU ADRES

Muhabirce Gazetesi'nde yer alan habere göre; Türkiye ekonomisinin yararına olacak her organizasyonu desteklediklerini ifade eden T.C. Düsseldorf Başkonsolosu Şule Gürel, özellikle Almanya’da yapılacak tanıtım faaliyetlerinin önemini anlattı. Almanya’daki Türk vatandaşlarının yanı sıra Türkiye’de yatırım yapmak isteyen Almanlara da bir şekilde ulaşılması gerektiğini belirten Gürel, Düsseldorf’un bu organizasyon için çok doğru bir adres olduğunu vurguladı.

KUR AVANTAJI FIRSAT OLUŞTURDU

Essen ve çevresinde yaşayan Türk yoğunluğuna dikkat çeken Essen Başkonsolosu Şener Cebeci ise özellikle son dönemde kurlardaki artışın Türkiye’de yatırım yapmaya fırsat oluşturduğunu ve bu fuarda yer alacak firmaların Almanya’daki vatandaşlara sağlayacakları finansal çözümlerle birlikte iki tarafın da mutlu olacağını ifade etti.

MURAT KURUM’DAN FUARA DAVET

‘Evim Türkiye’ fuarına destek verdiklerini belirten Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, yurt dışında Türkiye’yi tanıtan fuar ve organizasyonların önemine dikkat çekti. Tanıtımların Türkiye’ye ve sektöre olumlu bir şekilde yansıyacağını söyleyen Murat Kurum; “Tüm sektör temsilcilerini Evim Türkiye fuarına katılmaya davet ediyorum” diye konuştu.

VATANDAŞLARIN YANINDAYIZ

Evim Türkiye Fuarı’nın başta Almanya olmak üzere tüm Avrupa’da yaşayan yabancıların Türkiye’de bir gayrimenkul yatırımı yaparak, yatırımcı Türk vatandaşı olmaları için ciddi bir fırsat olduğunu söyleyen İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Şekib Avdagiç, kurdaki dalgalanmadan etkilenmeyen gurbetçilerin de birikimlerini en iyi şekilde bu sektörde değerlendirme ve daha da kazançlı çıkma şansına sahip olacağını ifade etti.

Avrupa’daki Türklerin gönüllerindeki yuvaya Evim Türkiye fuarı ile birlikte sahip olma imkanı bulacaklarının altını çizen İstanbul Ticaret Odası (İTO) Başkanı Avdagiç, “Avrupa’daki Türkler, baba diyarı topraklarda bir ev, ofis veya arsa alarak bir yandann güzel bir yatırım yapacaklar diğer yandan da doğdukları topraklara biraz daha yaklaşacaklar. Biz İTO olarak yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın her türlü yatırımında yanında olduğumuzu Almanya’da bir kez daha göstereceğiz” dedi.

MARKA HALİNE GELECEK

İstanbul’un ve Türkiye’nin güvenilir yatırım yapılır niteliklerini uluslararası alanda vurgulamayı önemli bir misyon olarak gördüklerini söyleyen Avdagiç; “Daha fazla ticaret için, daha fazla sayıda ülkeye, daha çok Türk şirketi ile gidiyoruz. Fransa’nın Cannes şehrinde her yıl düzenlenen MIPIM Fuarı, Rusya’nın başkenti Moskova’da gerçekleştirilen Proestate Fuarı, Dubai’de düzenlenen Cityscape Fuarı’na İTO olarak katılıyoruz. Şubat ayında ilk kez düzenlenecek Evim Türkiye Fuarı da kendi alanında bu fuarlar gibi marka haline gelecektir” diye konuştu.