Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Türkiye’de bir ilke imza atan House Garden Selection satışa çıktı

Türkiye’de ‘self housing’ modeli ile geliştirilen ilk konut projesi olma özelliği taşıyan House’n Garden Selection’ projesinde satışlar başladı.

Konut sektörünün ilklere imza atan isimlerinden Mim İnşaat kalitesiyle Çanakkale’de yaşama geçirilen House’n Garden Selection projesinde resmi satışlar başladı. Projede Türkiye’de ilk kez uygulanan ‘self housing’ modeli kullanılıyor.

Bu model sayesinde kendi yaşam alanlarını ‘lego oynar gibi’ kendi tasarlama şansını elde eden tüketiciler projede istedikleri daire tipine sunulan seçenekler arasından istedikleri bahçe konseptini uyarlayabiliyorlar.

Türkiye’de ilk kez uygulanan bir modeli hayata kazandıran Mim İnşaat’ın yeni projesi House’n Garden Selection’da ‘self housing’ modeli ile evinizi seçeceğiniz 4 farklı bahçe konseptinden biri ile birleştirebilmenize olanak sağlanıyor.

Medi Garden markalı konut projeleri ile Türkiye’de kaliteli yapılar üretmeyi sürdüren Mim İnşaat bir ilke daha imza attı. ‘Self Housing’ modeli ile üretilen House’n Garden Selection projesinde fiyatlar 410 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Doğayla iç içe ve şehir merkezinden kopmadan yeni bir yaşam

Satışları başlayan House’n Garden Selection projesi, Çanakkale merkeze 12 km, Kepez merkeze 6 km, Dardanos merkeze 3 km, Çanakkale boğazına ve kumsala ise 130 metre uzaklıkta yer alan merkezi bir konumda yükseliyor.

Hem konut tipinin hem de 4 farklı bahçe konseptinden birinin seçerek istediği blokta –Lego oynar gibi- yerleştirme fırsatı sunulan House’n Garden Selection projesinde yer alan konutlar lego oynar gibi birleştirilerek farklı formlara kavuşturulabiliyor.

Konut teslimleri önümüzdeki yıl yapılacak

Teslimlerin Haziran 2019 tarihinde yapılması planlanan proje gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi isimlerinden Mim İnşaat tarafından markalı konut projeleriyle sürekli çıtasını yükselten Çanakkale’de yaşama kazandırılıyor.
2 bin 885 metrekare alan üzerinde ve 2 bin 450 metrekare inşaat alanında hayata geçirilen projesinin ilk etabının çalışmaları için mayıs ayında start verilecek.

6 farklı konut tipi ve 4 farklı bahçe konsepti

2019 yılında yeni sahiplerine teslim edilmesi planlanan projede yer alan dairelerin büyüklükleri ise 80, 95, 132 ve 172 metrekare büyüklükte tasarlandı. Toplam 6 farklı tipte tasarlanmış konut tipine yer verilen Mim İnşaat House’n Garden Selection’da her daireye özel teras ve bahçe seçenekleri mevcut.

İlk kez uygulanan ‘self housing’ modeli sayesinde herkese kendi yaşam alanını oluşturma imkânı sağlayan projede konut fiyatları ise 410 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

‘Self housing’ nedir? Sağladığı ayrıcalıklar nelerdir?

Peki, ‘self housing’ modeli nedir? Bu model sayesinde hayatımıza ne gibi yenilikler katılacak? Türkiye’de ilk kez Mim İnşaat sayesinde uygulanacak olan bu modelde tüketiciyi ne gibi ayrıcalıklar bekliyor? İşte detaylar…

‘Lego oynar gibi’ kendi yaşam alanınızı tasarlayın

‘Self housing’ modeli kısaca belirli alanlar üzerine seçilen konut tipinin istenilen bahçe konsepti ile birleştirilmesi şeklinde tarif edilebilir. Tercih edilen konut tipi ve bahçe konseptlerinin belirlenmesinin ardından adeta ‘lego oynar gibi’ dairelerin yeni sahipleri tarafından binalarda konumlandırılır.

Kullanım amacı ve ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak dairelerin büyüklükleri yeni sahipleri tarafından değiştirilebilir. Kendi hayallerindeki gibi bahçelerini yeniden tasarlamak isteyenler ise bahçe konseptlerinde de özgürlük sağlayan ‘self housing’ modeli sayesinde yaşam alanlarını istedikleri forma kavuşturabilirler.

‘Self housing’ hakkında daha detaylı bilgi sahibi olun!

Mim İnşaat’a özel bir inovasyon olma özelliğini taşıyan ‘self housing’ sistemi hakkında daha detaylı bilgi almak için İsmetpaşa Mahallesi Demircioğlu Caddesi’nde yer alan satış ofisinden bilgi sahibi olabilirsiniz. Dileyenler sistem ve proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için selection.housengardencanakkale.com sitesini inceleyebilirler.