Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

"Türkiye'de Yılın Şirketi" ödülünün sahibi 'Fuzulev' oldu

Uluslararası Türk ekonomi dergisi Ekovitrin’in ‘Yılın Starları Ödülleri’nde ‘Türkiye’de Yılın Şirketi’ ödülünün sahibi Fuzulev oldu.

Türk menşeili uluslararası aylık ekonomi dergisi Ekovitrin tarafından Fuzulev’e Türkiye’de yılın şirketi ödülü verildi.

er yıl aylık ekonomi dergisi Ekovitrin tarafından tertiplenen ‘Yılın Starları Ödül Töreni'nin 17’incisi bu yıl 1 Temmuz 2018 tarihinde İstanbul’da düzenlendi. Ödül töreninde tasarrufa dayalı gayrimenkul şirketi Fuzulev’e ‘Türkiye’de Yılın Şirketi’ ödülü verildi.

Türkiye’nin en prestijli ekonomi dergilerinden bir tanesi olarak bilinen uluslararası aylık ekonomi dergisi Ekovitrin tarafından her yıl geleneksel olarak tertiplenen iş ve ekonomi dünyasının yıldızlarının belirlendiği ‘Yılın Starları Ödül Töreni’ bu yıl 17’inci defa 1 Temmuz 2018 tarihinde WOW İstanbul Convention Center’da düzenlendi. Gecede iş, ekonomi, bürokrasi ve eğitim dünyasından çok önemli isimler bir araya geldi. Bu önemli gecede iş ve ekonomi dünyasının yıldızlarına ödülleri dağıtıldı. Gecede ödül alanlardan biri de Fuzulev oldu. Ekovitrin dergisi tarafından tasarrufa dayalı gayrimenkul edindirme şirketlerinden Fuzulev’e ‘ Türkiye’de Yılın Şirketi’ ödülü layık görüldüi

Kamuran Abacıoğlu, Şeref Özata, Bilal Koçak, Ali Coşkun, Kemal Şahin, Ömer Bolat, Cemal Yangın, Dr. Dursun Altınışık, Babürhan Cörüt ve Tümay Mercan’dan oluşan ‘Yılın Starları Ödülleri Jürisi’ titiz bir çalışma sonucunda 2017 yılında başarılarıyla öne çıkan iş insanı, firma, marka, kurum ve kuruluşları belirledi. Bahsi geçen bu kapsamlı ve önemli çalışmada yer bulan FuzulEv ‘’Türkiye’de Yılın Şirketi’’ ödülüne laik görüldü.

‘Türkiye’de Yılın Şirketi’ ödülünü almak üzere sahneye çıkan Fuzulev Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal, ‘’Türkiye’nin en saygın ekonomi yayınlarından biri olan Ekovitrin dergisinin düzenlendiği bu gecede siz değerli dostlarımıza bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Çalışmalarımızı takdir eden ve bizleri ‘’Türkiye’de Yılın Şirketi’’ ödülüne laik gören değerli jüri üyelerine teşekkür ederim.

Bu ödülü Fuzulev ailesi adına alıyorum. Şüphesiz ki onların özverili çalışmalarıyla sizlerin takdirini kazanıyoruz ve her geçen gün başarı ivmemiz yükselmeye devam ediyor. Bu ödüller gelecekteki çalışmalarımız için bize hem daha büyük sorumluluk hem de önemli bir görev yüklemektedir. Bu bilinç ile ülkemize ve halkımıza daha iyi hizmet vermek için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz’’ şeklinde konuştu.