Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Türkiye’nin ilk kira ödeme ve takip platformu e-kira dönemi başladı

Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan e-kira.net ile tüm kira ödemelerini aynı gün gerçekleştirmek mümkün. Üstelik kiranızın 50 TL’sini e-kira ödüyor.

Türkiye’nin ilk kira ödeme ve takip platformu e-kira, hayatı kolaylaştırmaya devam ediyor. e-kira.net sistemine ücretsiz üye olan kiracılar, yasal kira sözleşmelerini sisteme yükledikten sonra, hızlıca e-kira yetkililerinin kontrolünden geçip onay alabiliyor. e-kira, kirasını e-kira üzerinden ödeyen kullanıcıların toplam tutarındaki 50 TL’lik kısmını ödüyor. Kiracının ödemesi sırasında 50 TL sistemden otomatik olarak düşüyor, ödeme e-kira tarafından karşılanarak emlak sahibine eksiksiz şekilde aktarılıyor.

e-kira.net Kurucusu Berkay Yavuz, “Şirket olarak başladığımız ilk günden bu yana hem kiracıların hem de ev sahiplerinin işini kolaylaştırmak için yola çıktık. Sunduğumuz sistem, sağladığı taksit avantajı sayesinde ödeme zorluğu çeken kiracıların yardımına yetişiyor. Ayrıca düzenli ödeme yapan kiracılar, kredi kartlarının sadakat programlarından yararlanıp, para-puan ve mil de kazanabiliyor. Ev sahipleri ise PayU güvencesiyle yapılan ödemelerin düzenli olarak yapılacağından emin oluyor” dedi.

Taksitle ödeme devri başlıyor

Bu sistemi kullananlar, dilediği ödeme seçeneğiyle kira ödemelerini 9 aya kadar taksitlendirebilir veya 1 ay erteleyebilir. e-kira, tüm bu özellikleriyle Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyor. e-kira.net tüm ödemelerine ait dekontları kullanıcılarla aynı gün paylaşarak, ödeme detaylarını diledikleri zaman görüntüleme şansı sunuyor.