Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Türkiye’nin örnek kentsel dönüşüm projesindeki konutlar satışa çıkıyor

TOKİ mülkiyetindeki Emlak Yönetimi’ne ait Uşak’ta yer alan Türkiye’nin örnek kentsel dönüşüm projesindeki 81 dükkan açık artırma ile satılıyor.

Türkiye’deki kentsel dönüşüm projelerine örnek gösterilen Uşak’ın yeni yaşam merkezinde yer alan dükkanlar satışa çıkarılacak. Uşak’a yapılan en büyük devlet yatırımları arasında yer alan Kentsel Dönüşüm Projesi’nin incelemeleri için geçtiğimiz aylarda Uşak’a gelen TOKİ Başkanı Ergün Turan, Belediye Başkanı Nurullah Cahan ile birlikte bölgeyi gezerek, Uşak için çok önemli bir yatırım değeri taşıyan kentsel dönüşüm projesinin Türkiye’nin örnek projesi olduğunu açıklamıştı. Kentsel dönüşüm alanında açık arttırma ile satışa çıkacak dükkanların tarihleri ise belli oldu.

Açık artırma tarihleri belli oldu

TOKİ Afyon’da 19, Uşak Kentsel Yenileme Projesinde 81 adet iş yerini 2 Kasım 2017 Perşembe günü saat 12.30’da Ramada Hotel-Uşak’ta, Emlak Yönetimi’nin düzenleyeceği açık artırma ile 75.200 TL’den başlayan fiyatlarla ,%25 peşin, 120 ay vadeli fiyatla satışa çıkaracağını duyurdu.

Türkiye'nin örnek projesi göz dolduruyor

Projede, yaya ulaşımını destekleyen her dükkanın önünde açık otopark bulunuyor. Giyim, gıda, hızlı tüketim malları satışı, büro mobilyaları, ofis, ev tekstili, beyaz eşya, ayakkabı, market, banka, sigorta, mimarlık büroları, fabrikaların iletişim ve operasyon merkezleri gibi ticaret ve iş kolları için 30 m2’den 472 m2’ye kadar iş yeri tercihleri sunuluyor.

Açık artırma müzayedesine katılacak olan gerçek veya tüzel kişiler katılım teminatı olarak müzayede öncesinde T.Halkbankası A.Ş’nin tüm şubelerine talip oldukları her taşınmaz için ayrı ayrı ;


Muhammen bedeli 299.999 TL’ye kadar olan iş yerleri için 5000 TL

Muhammen bedeli 300.000-999.999 TL olanlar için 20000 TL

Muhammen bedeli 1.000.000 ve üstünde olanlar için 50.000 TL katılım teminatı bedeli ödemek zorunda olacaklar.

Yer gösterme hizmetinin verileceği projede, katılımcılar; iş yerleri metrekareleri, konumları, başlangıç fiyatları ve diğer tüm koşullar hakkında ayrıntılı bilgiyi kentsel dönüşüm alanında bulunan TOKİ satış ofisinden alabilecekler.