Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tutku Life Residence’ta yüzde 5 peşinatla daire sahibi olun

Dinamik İnşaat tarafından İstanbul Avrupa yakası Esenyurt’ta konumlandırılan Tutku Life Residence’ta yüzde 5 peşine 36 ay vade farksız taksit imkanı.

İstanbul Avrupa yakasının hızlı gelişen ilçelerinden bir tanesi olan Esenyurt’ta Piri Reis Mahallesi’nde konumlandırılan Tutku Life Residence projesinden sadece yüzde 5 peşinat ödeyerek daire sahibi olunabiliyor. Üstelik projeden daire satın almak isteyenlere yüzde 5 peşin ödemeye 36 ay vade farksız taksit imkanı da sunuluyor.

Dinamik İnşaat imzasıyla 2 bin 600 metrekarelik arsa üzerinde kurulan projede 1+1 dairelerin fiyatları 239 bin TL ile 239 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. 2+1 daireler ise 380 bin TL ile 398 bin TL arasında değişiyor.

Kira gelirlerinin en az 900 TL’den başlaması beklenen Tutku Life Residence konut projesi "İstanbul tutkusuyla yeni bir yaşam tasarladık" sloganıyla yola çıktı.

Metrobüs hattına 5 dakikalık yürüme mesafesinde yer alan projenin yüzde 60'ı yeşil alanlara ayrıldı. Çevredeki hastanelere 3 dakikalık mesafede bulunan projenin hemen karşısında okul ve mescit bulunuyor.

Projede konut teslimleri hemen gerçekleştiriliyor.