Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tuzla Plus'ta satışlara başlandı

Ak İnşaat tarafından Tuzla'da konumlandırılan Tuzla Plus projesinde satışlara başlandı. Projede fiyatlar 627 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Ak İnşaat'ın sanayi sektöründeki yarım asırlık tecrübesiyle Tuzla'da 13 bin 675 metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılan Tuzla Plus projesinde büyüklükleri 114 metrekare ile 692 metrekare arasında değişiklik gösteren 50 bağımsız birime yer veriliyor. Ofis ve ticari alanlardan oluşan Tuzla Plus'ta teslimlere Aralık 2017'de başlanması planlanıyor.

Toplam inşaat alanı 24 bin 132 metrekare olan Tuzla Plus; hafif eğimli bir arsa üzerine kurulu olması sayesinde, her türlü taşıtın katlara girmesine imkan sağlayan özel mimarisiyle dikkat çekiyor. Metrekarede 2 ton taşıyabilen zemini ve iş makineleri ve tırların sığabileceği yükseklikte katlarıyla fark yaratan projede fiyatlar 627 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Tamamlandığında en küçük birimin minimum 3 bin TL'ye kiracı bulacağı tahmin edilen Tuzla Plus'tan yüzde 50 peşinatla dükkan ve ofis sahibi olunabiliyor. Metrekare birim fiyatlarının 5 bin 500 TL'den başladığı proje, lokasyonuyla da yatırımcısına büyük avantajlar sunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na, Osmangazi Köprüsü'ne ve TEM Otoyolu bağlantı yollarına oldukça kısa mesafede inşa edilen Tuzla Plus; 15 farklı organize sanayi bölgesinin tam ortasında yer alıyor.