Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Tuzla Realist ev fiyatları 215 bin TL’den başlıyor

Gelecek Yapı güvencesiyle İstanbul’un Tuzla lokasyonunda inşa edilen Tuzla Realist projesinde daire fiyatları 215 bin TL’den başlıyor.

Gelecek Yapı imzasıyla İstanbul Anadolu Yakası Tuzla bölgesinde konumlandırılan Tuzla Realist projesi toplam 134 daire ve 4 ticari üniteden meydana geliyor. Projede 1+1 ve 2+1 dairelere yer veriliyor. Tuzla Realist 1+1 ev fiyatları 215 bin TL’den, 2+1 ev fiyatları ise 325 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede ayrıca peşin ödemelerde yüzde 8 indirim fırsatı sunuluyor.

Tuzla Realist projesinde fitness center, çocuk oyun parkı, açık ve kapalı otopark, yürüyüş parkuru, 7/24 güvenlik hizmeti, merkezi ısıtma sistemi gibi olanaklar bir arada bulunuyor. 2018 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanan projenin yüzde 60’lık bölümü yeşil alan olarak ayrıldı.

Tuzla Realist projesi Sabiha Gökçen Havalimanı'na 7 dakika, Tuzla Marina'ya 4 dakika, Tuzla Tersaneler'e 3 dakika, Viaport ve Neomarin AVM'ye 6 dakika, Tuzla Devlet Hastanesi'ne 3 dakika, E5 bağlantı yoluna ise 4 dakika mesafede inşa ediliyor.