Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ulaşıma yatırım konutta fiyatları arttırdı

Yurt genelinde ulaşım olanaklarını daha iyi hale getirmek için yapılan çeşitli projeler sayesinde gayrimenkul fiyatları da yükselmeye başladı.

İlleri ve ilçeleri birbirine bağlayan tüneller ulaşımı oldukça kolay hale getirdi. Bir şehirden başka bir şehire gitmek kolaylaştı. Ulaşım olanakları kolaylaşınca ulaşımın rahat sağlandığı bölgelerdeki gayrimenkul fiyatları da atağa geçti.

Vatandaşlar şehir merkezlerine uzak bile olsa ulaşımın kolay olduğu ve alternatiflerle sağlandığı bölgeleri tercih edebiliyorlar.

Osman Gazi Köprüsü'nün inşasından sonra Yalova ilçesi oldukça değerlendi. Yalova'da metrekare fiyatı yüzde 123 arttı, 5 yıllık süreçte ise yüzde 113'lük artış kaydedildi.Bu rakamlarla Yalova zirvede yer alırken İstanbul onu takip etti.

Yalova’dan sonra ulaşımın gayrimenkul fiyatlarını en çok arttırdığı il İstanbul oldu. İstanbul'u ise yüzde 113'lük artışla Çanakkale izledi. Çanakkale'de ortalama metrekare fiyatı 2 bin 333 oldu. Buraya yapılacak Çanakkale Köprüsü ile bölge iyiden iyiye değerlendi. Yatırımcının ilgisini çeken bölge, arsa ve gayrimenkul sahiplerini sevindirdi.