Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ulaşımın merkezinde yükselen YDA Center’da teslimler Eylül 2018’de!

Ankara’nın merkez ilçesi Çankaya’da yükselen YDA Center projesinde teslimler için geri sayım başladı. Projedeki ofisler eylülden itibaren yeni sahiplerine kavuşuyor.

İçinden Ankaray ve metro geçen ulaşımın merkezindeki YDA Center projesi YDA Grup kalitesiyle Ankara’nın merkez ilçesi Çankaya’da yaşama kazandırılıyor.

592 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLARLA TÜKETİCİYE SUNULUYOR

Daire fiyatlarının 592 bin TL’den başlangıç gösterdiği konut projesi Çankaya ilçesine bağlı Kızılırmak Mahallesi’nde yükseliyor. Daire ve dükkân seçeneklerine yer verilen ticari konseptli projede toplam 567 adet daire bulunuyor.

TESLİMLER EYLÜL 2018’DE

YDA Grup güvencesiyle Ankara’nın merkezinde yükselen YDA Center projesi 27 bin 500 metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede anahtar teslimlerinin ise Eylül 2018 tarihinde yapılması hedefleniyor.

8 BİN METREKAREYE KADAR OFİS ALANLARI

Banka kredisi ile ofis sahibi olunabilen YDA Center projesinde yer alan ofislerin büyüklükleri ise 57 metrekareden başlangıç gösterip 8 bin metrekareye kadar yükselebiliyor. Çeşitli ihtiyaçlara yönelik geniş kullanım alanlarına yer verilen projenin içinden Ankaray ve metro istasyonu geçiyor.

YDA CENTER SOSYAL OLANAKLARI

Ulaşımın merkezindeki konumu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran YDA Grup imzalı YDA Center projesinde yer verilen sosyal olanaklar arasında ise,

  • AVM
  • Kreş
  • Market
  • Güvenlik
  • Kameralı güvenlik
  • Kapalı otopark bulunuyor.

Bina içinde asansörle ulaşımın sağlandığı projenin yapı denetimi, emin etüdü yapılmış durumda. Ayrıca proje deprem yönetmeliğine uygun standartlarda inşa ediliyor.