Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ulus Belvedere Residence görücüye çıkmaya hazırlanıyor

Metal Yapı tarafından İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezi lokasyonlarından Ulusta hayata geçirilen Ulus Belverede Residence görücüye çıkacak.

İstanbul Avrupa Yakasının merkezi lokasyonlarından Ulus’ta metal yapı güvencesile hayata geçirilen Ulus Belverede Residence görücüye çıkmaya hazırlanıyor.

Satışa çıkmaya hazırlanan proje merkezi konumu ile dikkat çekiyor. 350 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Metal Yapı projesi Ulus Belvedere Residence 35 katlı 2 blok halinde yükseliyor.

Musevi Mezarlığı’nın hemen karşısında konumlanan proje karma konseptte tasarlanıyor. Projede konutların yanı sıra alışveriş birimleri ve otel de bulunuyor. Karma yapıdaki projede fiyatlar, ödeme planları ise henüz etleşmedi. Projeyle ilgili diğer detayların birkaç hafta içinde belirleneceği tahmin ediliyor.

Marmara Denizi ve Boğaz manzarasına hakim konumu ile dikkat çeken Ulus Belverede projesinin sosyal olanakları arasında ise; mağazalar, cafe, restoran, yüzme havuzu, otopark, sauna, yeşil alanlar, yürüyüş alanları ve güvenlik bulunuyor.