Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Ünalan’da konut kiralarındaki artış 1.500 lirayı geçti

Kentsel dönüşüm projeleri ile yeni çehresine kavuşmaya hazırlanan Üsküdar’ın Ünalan Mahallesi’nde satılık ve kiralık konut fiyatlarındaki artış yüzde 50’yi geçti.

sahibinden.com Emlak Endeksi 2017 Şubat ayı verilerine göre Ünalan’da satılık ve kiralık konut fiyatlarındaki artış son dönemlerin en yüksek seviyesine ulaştı. Üsküdar’ın Ünalan Mahallesi, hayata geçirilen kentsel dönüşüm projeleriyle İstanbul’un en gözde konumlarından biri haline geldi. Bu nedenle hem yerleşim birimlerine yakınlığı hem de konforlu bir yaşam sunması açısında Ünalan Mahallesi’nin değeri her geçen gün artıyor.

Ünalan Mahallesi, önemli geçiş güzergahında bulunuyor

sahibinden.com Emlak Endeksi 2017 Şubat ayı verilerine bakıldığında son üç senede Ünalan’da satılık konut fiyatları yüzde 55,79 oranında artarak ortalama 502 bin 396 TL’den satışa sunuldu. Kiralar ise yüzde 65,55 oranında arttı ve ortalama 1.583 TL’ye ulaştı.

Bölgede kurulan üniversite ve inşası devam eden bir AVM projesi ile Ünalan Mahallesi’ndeki satılık ve kiralık konut fiyatları hızla yükseldi. Metrobüs ve metro hattına yakınlığı, önemli karayollarının geçiş güzergahında bulunması da Ünalan’ı avantajlı hale getiriyor.