Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Uplife Kadıköy'de fiyatlar 484 bin TL'den başlıyor

Teknik Yapı'nın yeni projesi Uplife Kadıköy'de satışlar başladı. Fiyatların 484 bin TL'den başladığı projede 100 ay sıfır faiz fırsatıyla konut sahibi olunabiliyor.

Kadıköy'ün en hızlı prim yapan lokasyonlarından Fikirtepe'de yaklaşık 16 dönüm arazi üzerinde yükselen Uplife Kadıköy projesinde 830 rezidans ve 20 ticari birime yer veriliyor. 9 Şubat Perşembe günü düzenlenen lansman sonrasında satışlarına başlanan proje hakkında açıklamada bulunan Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, projenin ruhsatının alındığını ve 36 ay içinde sahiplerine teslim edileceğini açıkladı.

Avrasya Tüneli, Fikirtepe'nin değerine değer katacak

Fikirtepe’nin Ataşehir’den finans yükünü alacak bir bölge olacağını ifade eden Umut Durbakayım aynı zamanda Bağdat Caddesi’nin özelliklerini barındıran açık alan alışveriş merkezi olarak da ön plana çıkacağını söyledi.

1974 yılında 1. Köprü yapıldığında İstanbul Anadolu Yakası’nın özellikle Bağdat Caddesi’nin değerinin bir anda 2-3’e katlandığını hatırlatan Umut Durbakayım, Avrasya Tüneli ile ‘İkinci Bahar’ın yaşanacağını belirtti. "Avrasya Tüneli ile birlikte değer artışlarının yaşanması kaçınılmaz olacak" diyen Durbakayım, özellikle Avrupa Yakasını Anadolu Yakası’na bağlayan bu bağlantının hemen girişinde olan Fikirtepe’nin de bu değer artışından en çok faydalanacak bölge olacağını vurguladı.

Fikirtepe’nin en değerli ticari alanlarını kapsayacak büyük alışveriş merkezleri, ring seferleri için yapılması planlanan füniküler ve tramvay, Uplife Kadıköy’ün hayata geçtiği Prestij Caddesi’nde yer alıyor. Barselona’daki La Rambla’dan esinlenerek yapılan Prestij Caddesi’nin tamamlandığında Bağdat Caddesi’yle yarışacağına kesin gözüyle bakılıyor.

E5’in yanı başında yer alan Uplife Kadıköy; metro, metrobüs, Marmaray ve deniz yolu ulaşımına birkaç dakikalık mesafede, Asya ve Avrupa kıtalarını ilk kez deniz altından kara yoluyla birbirine bağlayan Avrasya Tüneli ise projenin yanı başında yer alıyor.

Fikirtepe’nin sadece yer üstündeki yapılarıyla değil aynı zamanda yerin altına inen 5’er katlı otoparklarıyla da İstanbul’un en rahat caddelerine sahip olan bir bölge olarak dikkat çekeceğine vurgu yapan Umut Durbakayım, Uplife Kadıköy’de otoparkların yer altına alındığını belirtti. Durbakayım, otoparklardan kazanılan alanlardan dolayı projenin yüzde 40’ının yeşil alan ve sosyal donatılara ayrıldığını ifade etti.

Peşin alımlarda yüzde 5+12 indirim fırsatı

Net-brüt metrekare farkı yüzde 25 olan Uplife Kadıköy'de dairelerin büyüklükleri brüt 57,93 ila 129,16 metrekare arasında değişiyor. 3 farklı tipte dairenin yer aldığı projede 1+1 dairelerin fiyatı lansmana özel yüzde 5 indirimle 484 bin TL'den, 2+1 dairelerin fiyatı 733 bin TL'den, 3+1 dairelerin fiyatı ise 1 milyon 153 bin TL'den başlıyor. Yatırımcılara 0,79 faiz oranıyla 240 ay ya da sıfır faizle 100 ay vade seçeneklerinin sunulduğu Uplife Kadıköy'den vadeli alımlarla daire sahibi olanlar da lansmana özel yüzde 5'lik indirimden faydalanabilecek. Bunun yanı sıra peşin alımlarda da ilave yüzde 12 indirim fırsatı sunulacak.

Yüzde 40’ı yeşil alana ayrılan Uplife Kadıköy’de açık, kapalı ve çocuk yüzme havuzlarıyla birlikte bir adette süs havuzu ve fitness salonu yer alacak. Daire içlerinde ankastre ürünlerin standart olarak sunulacağı Uplife Kadıköy, üçü 23, biri 22 katlı 4 kuleden meydana gelecek.