Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Uplife Kadıköy'de kaçırılmayacak fırsatlarla konut satın alma şansı

İstanbul Anadolu Yakasının en popüler ilçesi Kadıköy’de yükselen Uplife Kadıköy projesinde aylık 2 bin 500 TL kira yardımı ile konut sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Gayrimenkul sektörünün üretken isimlerinden Teknik Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakasının merkez ilçesi Kadıköy sınırlarında yaşama geçirilen Uplife Kadıköy projesinde sağlanan ayrıcalıklar ile konut satın almak artık çok kolay!

Uplife Kadıköy projesinden konut satın almak isteyenlere aylık 2 bin 500 TL kira yardımı ve 100 ay boyunca yüzde 0 faizle alım şansı veriliyor. İstanbul Anadolu Yakasındaki kentsel dönüşüm merkezi Kadıköy Fikirtepe Mahallesinde yaşama geçirilen projede geliştirilen kampanya dahilinde kira yardımı ve 100 aya 0 faizle ödeme imkanının yanı sıra yüzde 5 peşin veya yüzde 20 indirim imkanları da sunuluyor.

Teknik Yapı Kadıköy Fikirtepe projesi Uplife Kadıköy’de toplam 830 adet konuta yer veriliyor. Karma konseptte tasarlanan projede 20 adet ticari ünite yer alıyor. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında hayata kazandırılan Uplife Kadıköy projesinde düşük peşinat ve 0 faiz imkanını birlikte değerlendirmek isteyen tüketiciler için yüzde 5 peşinat alınırken 12. ay, 24. ay ve 36. aylarda yüzde 10'ar üç ara ödeme ile tahsil etme imkânı veriliyor. Geri kalan konu bedeli ise bankadan kullanılan konut kredisi ile eşit taksitler halinde ödenebiliyor.

Aylara bölünen ara ödemeleri azaltıp 0 faiz vadesini daha uzun isteyenler için ise yüzde 20 peşinat ödemesi gerçekleştirilmesi isteniyor. Ek olarak 6.,12.,18.,24.,30. ve 36. aylara yüzde 5'er altı ara ödeme yapılması da isteniyor. Geri kalan konut bedeli için ise 100 ay sıfır faizli banka kredisi kullanma fırsatı öneriliyor.

Kişiye özel ödeme seçenekleri de geliştirilen projede konut satın almak isteyenler çok çeşitli imkanlar sunuluyor. Proje hakkındaki güncel gelişmeleri ve kampanyaları Emlak Gündem sitemizden takip edebilirsiniz.