Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Uslu: Piyasadaki durgunluğa rağmen Northland Ankara yoğun ilgi gördü

Ankara Ovacık’ta Northland Ankara projesini hayata geçiren İntegra Yapı’nın Yönetim Kurulu başkanı Selahattin Uslu sektöre ilişkin değerlendirmelerde bulundu.

Son aylarda inşaat ve konut sektöründe yaşanan durgunluğun başarılı projelerini etkilemediğini belirten İntegra Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin uslu Ankara Ovacık’ta sektöre kazandırdıkları projeleri Northland Ankara’nın detaylarından da bahsetti.

Her detayıyla özel ve fonksiyonel bir proje: Northland Ankara

Başkent Ankara’nın son aylarda en gözde lokasyonlarından Ovacık’ta, Northland Ankara projesini hayata geçiren İntegra Yapı’nın Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Uslu, projelerinin her detayıyla hem çok özel, hem de fonksiyonel bir yaşam alanı sunduğunu, lansman sürecinden bugüne gördükleri yoğun ilginin büyük ölçüde buna bağlı olduğunu belirtti.

Piyasadaki durgunluğa rağmen Aralık’ta yoğun ilgi gördüklerini belirten Uslu, şöyle devam etti:

“Northland Ankara, mimarisinden, peyzajına; göletinden, sosyal donatı alanlarına kadar her detayında konforlu yaşam isteyenleri düşünerek kurgulandı. Zengin donanım, güçlü mimari yapıya karşın fiyat cazibesi ile de kısa sürede bölgesinin satış grafiğinde liderliği ele geçirdi. Çok sayıda proje örnek dairesine konuk çekememekten yakınırken bizim bu süreçte gerçekleştirdiğimiz satışlar bunun göstergesi. Gördüğümüz yoğun ilgiden çok memnunuz. Bu durum başarılı projenin hiçbir zaman satış sorunu yaşamayacağını bir kez daha gözler önüne seriyor.”

Northland Ankara toplam 313 konuttan oluşuyor

Doğusunda 1.210.000 metrekare Kartaltepe Kent Ormanı, batısında 80.000 metrekare park alanı ile eğitim kurumlarına ve hastanelere yakın konumuyla benzersiz bir lokasyonda yer alan Northland Ankara, 110 metre yüksekliğinde iki kulesi ve 6 tip daire çeşidiyle toplam 313 konuttan oluşuyor. Projede gölü gören yalı daireleri ve cadde dükkanlar da yer alıyor.