Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Utopia Marmaris’te yüzde 50 peşinatla villa sahibi olma fırsatı

Art Maris Yapı tarafından hayata geçirilen Utopia Marmaris projesinde fiyat listesi ve ödeme planları belli oldu.

Türkiye’nin en önemli tatil merkezlerinden Muğla’nın Marmaris ilçesinde Art Maris Yapı tarafından sektöre kazandırılan Utopia Marmaris projesinde uygun ödeme imkanlarıyla villa sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Utopia Marmaris’ten villa satın almak isteyen alıcılar yüzde 20 peşinat ödeyerek rüya gibi bir yaşamın kapılarını aralayabiliyor. Fiyatların 1 milyon 600 bin TL’den başlangıç gösterdiği projede 3+1 ve 5+1 tiplerinde tasarlanmış 11 tane villa seçeneği yer alıyor.

Tamamı 3+1 ve 5+1 formatında dizayn edilen villalardan meydana gelen projede 3+1 villaların fiyatları 1 milyon 600 bin TL, 5+1 villaların fiyatları ise 1 milyon 750 bin TL şeklinde açıklandı.

5 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Utopia Marmaris projesinde yer alan villalardan birine sahip olmak isteyenler yüzde 50 peşinat ödeyerek hayallerine kavuşabiliyor.

Projede yer alan villaların büyüklükleri ise 302- 358 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde dizayn edildi. Yüzde 50 peşinatla konut sahibi olunabilen projede geri kalan konut bedeli ise konut kredisi kullanılarak tahsil edilebiliyor.

Utopia Marmaris fiyatları şöyle:

  • 3+1 villalar 1 milyon 600 bin TL’den,
  • 5+1 villalar ise 1 milyon 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Teslimlerin Ağustos 2018 tarihinde yapılması beklenen projenin sosyal olanakları arasında ise, özel otopark, özel yüzme havuzu, çamaşır odası, sinema salonu, hobi odası, spor salonu, yerden ısıtma sistemleri ve villa içinde sağlanan birçok ayrıcalık sunuluyor.

Türkiye’nin en sevilen tatil merkezlerinden Marmaris ilçesinde Art Maris Yapı tarafından hayata kazandırılan Utopia Marmaris lüks konut projesinde yüzde 50 peşinat ve geri kalan konut bedeli için konut kredisi kullanılarak ödeme yapılabiliyor. Bu yıl içinde teslimlerin başlaması beklenen projede en düşük konut fiyatı ise 1 milyon 600 bin TL olarak belirlendi.