Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Uzunal Tau Yapı'nın Göztepe ve Erenköy projelerinde son daireler

Uzunal Tau Yapı'nın Göztepe ve Erenköy'de yükselen projelerinde daire satışları devam ediyor. Projeden daire sahibi olmak isteyenlere 5 yıl garanti ayrıcalığı sunuluyor.

Uzunal Tau Yapı, İstanbul’un Anadolu yakasında hayata geçirdiği Göztepe’deki Yonca ve Erenköy’deki Tezer projelerinde sona yaklaşıyor. 2017 yılı Şubat ayında tamamlanacak Göztepe’deki Yonca ve Eylül ayında tamamlanacak Erenköy’deki Tezer projelerinde, 2+1’den 5+1’e kadar çeşitli daireler, özel fırsatlarla yeni ev sahiplerini bekliyor.

Geniş daireleriyle dikkat çekiyor

Sahil yolu ve Bağdat Caddesi arasında konumlanan Yonca projesinde son daireler sahiplerini arıyor. Şubat 2017’de tamamlanacak Yonca projesi 9 kata yayılan, 160 ile 173 metrekare arası değişen geniş alanlı 3+1 dairelerle ve çift katlı otoparkıyla lüks ve konforlu bir yaşam sunuyor.

Kadıköy civarındaki geleneksel küçük daire anlayışının tersine, 118 metrekaren 250 metrekareye kadar ulaşan geniş 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dairelerden oluşan Mayıs 2017’de tamamlanacak Erenköy’deki Tezer projesinde ayrıca 150 ile 550 metrekare arasında değişen ticaret alanları da bulunuyor.

Uzunal Tau Yapı ile eviniz 5 yıl garantili

Tüm projelerinde ev sahiplerine 5 yıl garanti süresi veren Uzunal Tau Yapı, dairelerin içinde tesisattan parkeye kadar her konuda arsa sahibinin veya müşterilerinin tüm sorunlarına etkili ve hızlı çözümler sunuyor. Uzunal Tau Yapı ayrıca, deprem tehlikesini en aza indiren yeni nesil teknolojilerle hayata geçirdiği projeleri zamanından da önce teslim ederek, ev sahiplerini güvenli ve huzurlu yaşam alanlarına daha çabuk kavuşturuyor.