Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vadi Koru için ön talep toplanıyor

İnvest İnşaat'ın Ayazağa'da konumlandıracağı yeni projesi Vadi Koru'da ön talep toplama çalışmaları başladı. Projenin satışlarına önümüzdeki günlerde başlanacak.

İnvest İnşaat yeni projesi Vadi Koru için kolları sıvadı. Yatırımcısına doğayla iç içe bir hayatın yanı sıra karlı bir yatırım fırsatı sunacak olan Vadi Koru; toplam 242 konut, 84 ofis ve 13 ticari birimden oluşacak. 16 bin 49 metrekarelik arazi üzerinde geliştirilecek olan Vadi Koru; Türk Telekom Arena Stadı'na 1,3 kilometre, Kağıthane Devlet Hastanesi'ne 1,5 kilometre mesafede yükselecek.

Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcısına yüzde 100'ün üzerinde kazandıran Vadistanbul'a komşu konumda yer alacak olan Vadi Koru'nun satışlarına ise önümüzdeki günlerde başlanması bekleniyor. Daire fiyatları ve ödeme planlarının henüz açıklanmadığı Vadi Koru projesi 5 bloktan meydana geliyor.

Temmuz 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edileceği öngörülen Vadi Koru projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 tipinde dairelere yer verilmesi bekleniyor. 10 bin 134 metrekarelik alanı peyzaja ayrılan projenin inşaat alanı ise 84 bin 945 metrekare olarak açıklandı. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve ön talep formuna www.vadikoru.com adresinden ya da 444 39 94 numaralı telefondan erişilebiliyor.