Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vadi Koru'da çalışmalara başlandı

İnvest İnşaat'ın Ayazağa'da hayata geçireceği yeni projesi Vadi Koru için çalışmalara başlandı. Projenin önümüzdeki günlerde satışa çıkacağı tahmin ediliyor.

Son 5 yıllık dönemde yüzde 150'lere varan değer artışıyla yatırımcıların İstanbul'daki gözde lokasyonlarından biri haline gelen Ayazağa'ya yeni bir proje geliyor. İnvest İnşaat imzasıyla 16 bin 49 metrekarelik arazi üzerinde yükselecek olan projenin ismi Vadi Koru olarak belirlendi.

Toplamda 246 konutun yer alacağı projede dairelerin büyüklükleri ve fiyatları henüz açıklanmadı. Stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 tiplerinde dairelerin yer alacağı projede toplamda 6 bloktan oluşacak. 84 bin 674 metrekare inşaat alanına, 10 bin 134 metrekare peyzaj alanına sahip olan projenin önümüzdeki günlerde satışa çıkması bekleniyor.

Konutların yanı sıra ofislere de yer verilecek olan proje Türk Telekom Arena Stadı'na 1,3 kilometre, Kağıthane Devlet Hastanesi'ne 1,5 kilometre, Ayazağa İlköğretim Okulu'na 100 metre mesafede yer alıyor. Orman manzarasıyla dikkat çeken projeyle ilgili ayrıntılı bilgiye www.investinsaat.com adresinden ya da 212 465 51 00 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.