Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vadi Park Kayseri’de 199 bin TL’den başlayan 3+1 konut seçenekleri sunuluyor

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde İBF Doğan İnşaat kalitesiyle hayata geçirilen Vadi Park Kayseri projesinde alıcıya 3+1 tipinde daire seçenekleri sunuluyor.

Tamamı 3+1 tipinde tasarlanmış daire seçeneklerinden meydana gelen İBF Doğan İnşaat imzalı Vadi Park Kayseri projesinde yer alan dairelerin fiyatları ise 199 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

Takas usulü ile konut satın alınabilen projede yer alan dairelerin tamamı 3+1 tipinde tasarlanıyor. Yer alan dairelerin büyüklükleri ise 180 metrekare ile 185 metrekare arasında farklılık gösteriyor. Teslimler Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedeflenen Vadi Park Kayseri projesinde yer alan dairelerin fiyatları 199 bin TL’den başlıyor.

Konumu, sosyal olanakları ve cazip fiyatları ile dikkat çeken proje İBF Doğan İnşaat kalitesi ve güvencesiyle Kayseri’nin sürekli yenilenen ve yükselen ilçelerinden Melikgazi ilçesine bağlı Mimarsinan Bahçeli Evler Mahallesi’nde sektöre kazandırılıyor.

Aile konseptli yapısıyla dikkat çeken Vadi Park Kayseri projesinde 300 adet konuta yer veriliyor. 8 blok şeklinde tasarlanan projede büyüklükleri 180 metrekare ile 185 metrekare atasında değişen 3+1 konut seçenekleri tüketicinin beğenisine sunuluyor.

Modern mimarinin güzel bir örneği olarak yükselen İBF Doğan İnşaat Vadi Park Kayseri projesinde konut teslimlerinin ise Ocak 2020 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Vadi Park Kayseri projesinin sosyal olanakları arasında;

• Kapalı çocuk oyun alanları
• Güvenlik
• Otopark
• Toplantı salonu
• Bisiklet odası
• Kamelyalar
• Peyzaj alanı
• Yürüyüş alanları yer alıyor.