Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vadikoru projesinde ön talep toplama süreci başladı

Ayazağa bölgesinin en önemli yatırımcılarından İnvest İnşaat, aynı bölgede hayata geçireceği yeni projesi Vadikoru için ön talep toplama çalışmalarına başladı.

Yakın dönemde 1 milyar TL'lik yatırım yapacak olan İnvest İnşaat, bu yatırımların ilkini Ayazağa'da hayata geçiriyor. Vadikoru ismi verilen projede 242 konut, 84 ofis, 12 ticari ünite yer alıyor. Üç cepheli konumuyla Belgrad Ormanı’nın yanı başında yer alan Vadikoru'da büyüklükleri 67 metrekare ile 19 metrekare arasında değişiklik gösteren stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tipleri bulunuyor. Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofislerinden İki Design’ın kurucusu Murat Kader tarafından tasarlanan Vadikoru projesinde dairelerin metrekare birim fiyatları ön talep toplama dönemine özel 8 bin TL olarak belirlendi.

Maslak ve Levent bölgesinden sonra iş ve yaşam merkezi olarak konumlandırılan Ayazağa’da yükselen Vadikoru, TEM Otoyolu’nun hemen yanı başında yükseliyor. Ali Sami Yen Spor Kompleksi ve Türk Telekom Stadyumu’na 1,3 kilometre mesafede konumlanan proje, Metro ve Havaray ulaşımıyla da şehrin tüm merkezlerine kolay ulaşım imkanına sahip bir noktada bulunuyor.

Arazisinin 6 bin 500 metrekaresi peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına ayrılan Vadikoru'da alışveriş caddesi, açık – kapalı otopark, hamam, sauna, fitness salonu, yüzme havuzu, basketbol ve voleybol sahası da mevcut.