Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vadikoru'da konutların metrekare fiyatı 8 bin TL'den başlıyor

Şehrin merkezinden kopmadan doğanın huzurunu yaşayabilmeyi vaat eden Vadikoru’da fiyatlar 8 bin TL’den başlıyor.

Invest İnşaat kalitesiyle Ayazağa’da hayata geçirilen üç tarafı Belgrad Ormanları ile kaplı Vadikoru projesinde satışlar devam ediyor. Metrekare fiyatlarının 8 bin TL'den başladığı proje yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

5 blok halinde hayata geçirilen projede 242 konut, 84 ofis, 12 de ticari ünite yer alıyor. 19 Eylül Salı günü basına, sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılan Vadikoru’da konutların metrekare fiyatları 8 bin TL’den ofislerin metrekare fiyatı ise 3 bin dolardan başlıyor.

Ünlü mimar Murat Kader tarafından tasarlanan projede büyüklükleri 67 - 190 M² arasında değişen 1+1'den 3+1'e kadar konutlar ve büyüklükleri 133 ile 257 M² arası ofislerde teslimlerin Temmuz 2019'dan itibaren başlayacağı tahmin ediliyor.

Şehir ve doğa hayatını aynı anda sunan Vadikoru bulunduğu merkezi konum ile de yatırımcı tarafından büyük ilgi görüyor. Merkezi konumda yer alan proje Havaray ve Vadistanbul AVM'ye 300 metre, İstinye sahiline 5 km, Göktürk'e 7 km, Maslak'a ise 3 km uzaklıkta yer alıyor.