Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vadikoru'da ofis fiyatları 1 milyon 300 bin TL ile 3 milyon 200 bin TL arasında

İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi ilçelerinden Sarıyer Ayazağa lokasyonunda konumlandırılan Vadikoru projesindeki ofisler satışa sunuldu.

İstanbul’da iş ve yaşam merkezlerinden Ayazağa’da invest İnşaat kalitesiyle hayata kazandırılan Vaidkoru projesinde yer alan ofisler 1 milyon 400 bin TL’den başlangıç gösteren fiyatlar ile satışa sunuldu.

Fiyatların 1 milyon 400 bin TL’den başladığı ofislerde metrekare büyüklükleri ise 133 metrekareden başlangıç gösterip bin 200 metrekareye kadar yükselebiliyor.

İnvest İnşaat kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Sarıyer ilçesine bağlı Ayazağa lokasyonunda hayata kazandırılan Vadikoru projesindeki ofisler 1 milyon 300 bin TL’den başlangıç gösteren fiyatlarla satışa sunuldu.

Vadikoru projesinde 242 adet daire, 84 ofis ve 12 adet ticari ünite yer alıyor. Belgrad Ormanları’na komşu konumda yükselen proje doğanın ve şehrin tam merkezinde dingin ve sosyal bir yaşamın içinde çalışma imkânı sağlıyor.

İnvest İnşaat Vadikoru projesi Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde ‘En İyi Ofis Mimarisi’ ödülüne sahip. Projede yer alan ofislerin fiyatların 1 milyon 300 bin TL’den başlayıp 3 milyon 200 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Projeden ofis satın almak isteyenlere çeşitli alternatifler sunuluyor. Yüzde 40 peşine 24 ay, yüzde 50 peşine 36 ay vade farksız taksit imkânı sağlanıyor.

Merkezi konumuyla da dikkat çeken proje Maslak’a komşu konumda. Sektörün kaliteli isimlerinden İnvest İnşaat’ın Vadikoru projesi vadistanbul AVM’ye de komşu olarak yükseliyor. Proje aynı zamanda metro hattına da çok yakın konumda yer alıyor.

Projenin etrafında iş ve yaşam merkezleri Maslak, İstinye ve Göktürk yer alıyor.