Yedi Mavi
11 Ay Sonra Teslim
Yedi Mavi İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detayı
Strada Bahçeşehir
8 Ay Sonra Teslim
Strada Bahçeşehir İstanbul Avrupa / Başakşehir 345.500 TL - 1.432.500 TL Proje Detayı
AND Frekans 215
2 Yıl Sonra Teslim
AND Frekans 215 İstanbul Anadolu / Kartal Proje Detayı
Yücesoy Santrall
2 Yıl Sonra Teslim
Yücesoy Santrall İzmir / Bornova 415.000 TL - 1.295.000 TL Proje Detayı

Vadikoru'da ofis fiyatları 1 milyon 300 bin TL ile 3 milyon 200 bin TL arasında

İstanbul Avrupa Yakasının en merkezi ilçelerinden Sarıyer Ayazağa lokasyonunda konumlandırılan Vadikoru projesindeki ofisler satışa sunuldu.

İstanbul’da iş ve yaşam merkezlerinden Ayazağa’da invest İnşaat kalitesiyle hayata kazandırılan Vaidkoru projesinde yer alan ofisler 1 milyon 400 bin TL’den başlangıç gösteren fiyatlar ile satışa sunuldu.

Fiyatların 1 milyon 400 bin TL’den başladığı ofislerde metrekare büyüklükleri ise 133 metrekareden başlangıç gösterip bin 200 metrekareye kadar yükselebiliyor.

İnvest İnşaat kalitesiyle İstanbul Avrupa Yakasının iş ve yaşam merkezlerinden Sarıyer ilçesine bağlı Ayazağa lokasyonunda hayata kazandırılan Vadikoru projesindeki ofisler 1 milyon 300 bin TL’den başlangıç gösteren fiyatlarla satışa sunuldu.

Vadikoru projesinde 242 adet daire, 84 ofis ve 12 adet ticari ünite yer alıyor. Belgrad Ormanları’na komşu konumda yükselen proje doğanın ve şehrin tam merkezinde dingin ve sosyal bir yaşamın içinde çalışma imkânı sağlıyor.

İnvest İnşaat Vadikoru projesi Avrupa Gayrimenkul Ödülleri’nde ‘En İyi Ofis Mimarisi’ ödülüne sahip. Projede yer alan ofislerin fiyatların 1 milyon 300 bin TL’den başlayıp 3 milyon 200 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Projeden ofis satın almak isteyenlere çeşitli alternatifler sunuluyor. Yüzde 40 peşine 24 ay, yüzde 50 peşine 36 ay vade farksız taksit imkânı sağlanıyor.

Merkezi konumuyla da dikkat çeken proje Maslak’a komşu konumda. Sektörün kaliteli isimlerinden İnvest İnşaat’ın Vadikoru projesi vadistanbul AVM’ye de komşu olarak yükseliyor. Proje aynı zamanda metro hattına da çok yakın konumda yer alıyor.

Projenin etrafında iş ve yaşam merkezleri Maslak, İstinye ve Göktürk yer alıyor.