Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vadişehir projesi 550 milyon TL yatırım ile yükseliyor

İstanbul’un en hızlı gelişen bölgeleri arasında yer alan Başakşehir’in en yeni projesi Vadişehir, 550 milyon TL yatırım değerine sahip.

Irmak Grup ve Çolakoğlu Yapı ortaklığında inşa edilen Vadişehir projesinde, 2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutlarda mevcut.

Özgüven Mimarlık imzası taşıyan Vadişehir projesindeki daireler 127 metrekare ile 216 metrekara arasında değişiklik gösteriyor.

Vadişehir'de ilk etapta satışta sunulan 400 daire tükendi ve Projenin 250 konutluk ikinci etabında satışlar başladı. Projenin ilk etabında dairelerin metrekare birim fiyatı 2 bin 900 TL ile 3 bin 600 TL arasında değişiyordu.

Başakşehir’in en değerli noktasında konumlanan Vadişehir, 50 bin metrekarelik alan üzerinde 550 milyon TL’lik yatırım ile yükseliyor. Metro, Şehir Parkı, Şehir Hastanesi okullar ve kamu alanlarının merkezinde konumlanan Vadişehir, 650 konut ve 60 ticari ünite ile bölgeye büyük değer kazandıracak.

Ulaşım açısından da önemli bir konumda bulunan Vadişehir, 3. Havalimanı, 3. Köprü ve Kanal İstanbul’un bulunduğu ulaşım ağına oldukça yakın. Ayrıca Olimpiyat ve Fatih Terim Stadyumuna 5’er dakika, Metro istasyonuna 3 dakika yürüme mesafesinde yer alıyor.