Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vadişehir'de 36 ay vade farksız taksit fırsatı devam ediyor

Irmak Group ve Çolakoğlu Yapı ortaklığında İstanbul'un gelişen yüzü Başakşehir'de konumlandırılan Vadişehir projesinde sınırlı sayıda dairenin satışı devam ediyor.

İstanbul'un gelişmeye devam eden bölgelerinden Başakşehir'de 50 bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen Vadişehir'de toplam 650 daire yer alıyor. Teslimlerine Haziran 2017'de başlanması beklenen projede son daireler sahiplerini bekliyor. Konutlarıun yanı sıra 60 ticari birimin de bulunduğu Vadişehir projesinde alanları 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteren 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daireler bulunuyor.

550 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Vadişehir projesinde; 36 aya vade farksız, 60 aya 0,50 oran ile kredilendirme imkanı sunuluyor. Banka kredisiyle daire sahibi olunabilen projede daire fiyatları 645 bin TLile 1 milyon 525 bin TL arasında değişiklik gösteriyor.

Yüzde 75'lik kısmı yeşil alanlara ayrılan Vadişehir'de yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, hobi odası, koşu ve yürüyüş yolları, fitness salonu, Türk hamamı ve sauna gibi donatılar yer alıyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve Kuzey Marmara Otoyolu'nun yanı sıra Marmaray, İstanbul Yeni Havalimanı, muhtemel Kanal İstanbul gibi toplam değeri 100 milyar doları bulan projelerin çevrelendiği bir bölgede yer almasıyla yatırımcısına yüksek oranda kazandırması beklenen proje satışa çıktığı günden bu yana yüzde 50'nin üzerinde prim yaptı.