Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vadişehir'de 36 ay vade farksız taksit kampanyası başladı

Başakşehir'de yükselen Vadişehir'den daire sahibi olmak isteyen yatırımcılara, 36 ay vade farksız ya da 60 ay 0,50 oranlakredi kullanma imkanı sunuluyor.

İstanbul'un değerlenmeye devam eden bölgesi Başakşehir'in merkezinde konumlandırılan Vadişehir'de yılın son kampanyası başladı. Kampanya kapsamında, yatırımcılara 36 aya vade farksız, 60 aya 0,50 oran ile kredilendirme imkanı sunuluyor. Irmak Group ve Çolakoğlu Yapı ortaklığında 550 milyon TL yatırımla hayata geçirilen projede 2+1 ve 3+1 tiplerindeki dairelerin yanı sıra 4+1 konak tipi konutlar da yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 127 metrekare ile 216 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Lokasyonuyla dikkat çeken proje, hizmete giren Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu, Çevreyolu ve bağlantı yollarının yanı sıra Marmaray, 3. Havaalanı, muhtemel Kanal İstanbul gibi toplam değeri 100 milyar doları bulan projelerin çevrelendiği bir bölgede yer alıyor. 5 bin yataklı Şehir hastanesi ve metro istasyonuna yürüme mesafesinde olan proje, yanı başında yer alan 1,5 milyon metrekarelik devasa şehir parkıyla da konut alıcılarına avantaj sağlıyor.

Yüzde 75'lik kısmı yeşil alanlara ayrılan Vadişehir'de yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, kreş, hobi odası, koşu ve yürüyüş yolları, fitness salonu, Türk hamamı ve sauna gibi donatılar yer alıyor. Başakşehir’in en büyük projelerinden Vadişehir’de teslimler ise 2017 yılının ilk çeyreğinde başlayacak.