Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vadistanbul Bulvar'da teslimlere 2017 Ağustos'ta başlanıyor

Artaş ve İnvest ortaklığında hayata geçirilen Vadistanbul projesinin Bulvar etabında sona gelindi. Projede yer alan ofislerin teslimlerine 2017 Ağustos'ta başlanacak.

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projelerinden Vadistanbul'un Bulvar etabında teslimlere başlanıyor. Ofis, alışveriş caddesi, yeme – içme alanları, AVM ve otelden oluşan Vadistanbul Bulvar'da ofislerin teslimleri Ağustos ayında başlarken, AVM’nin kapıları ise Mart ayında açılacak.

Maslak, Nişantaşı, İstiklal ve Bağdat Caddesi'ne alternatif olacak

Projede son durumun anlatıldığı basın toplantısında konuşan Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya; “1 milyon 350 bin metrekarelik inşaat alanıyla Türkiye’nin en büyük gayrimenkul projesi olarak geliştirdiğimiz Vadistanbul projemizin kalbi niteliğindeki Bulvar etabında sona geldik. Vadistanbul Bulvar, 300 bin metrekarelik ofis alanıyla Türkiye’nin yatay düzlemde en büyük ofis kompleksi ve 280 mağazasıyla, 760 metre uzunluğundaki alışveriş caddesiyle Türkiye’de ilkleri barındıran AVM’ye sahip. Sadece Bulvar etabında Atatürk Havalimanı’ndan sonra Türkiye’nin en büyük kapalı otoparkını geliştirdik ve 3 etebın toplamında 11 bin 500 araç kapasitesiyle de benzersiz bir projeye imza atıyoruz. Bu anlamda Vadistanbul’un emsalsiz mimarisi de hem ülkemizde hem de Avrupa’da “en iyi ofis AVM ve karma proje” gösterilerek ödüllendirildi. İnanıyoruz ki; Vadistanbul Bulvar ile İstanbul’a Maslak, Nişantaşı, İstiklal ve Bağdat Caddesi gibi merkezlerin modern alternatifini kazandıracağız. Projemizin gerek konut, gerekse ticari alanlarına yatırım yapan yerli ve yabancı yatırımcılarımıza ilk günde itibaren kazanç sağladık. Projemizin teslimi ile birlikte de tüm İstanbullulara modern ve kyifli bir iş ve yaşam merkezi sunacağız” dedi.

"Yatırımlarımıza devam edeceğiz"

İnvest İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Bahattin Uçar; “Vadistanbul projemizi lanse ettiğimizi ilk günden itibaren yerli ve yabancı yatırımcılardan ciddi anlamda ilgi gördük. Her geçen gün bu ilgi artarak devam etti ve uluslararası alandaki fuarlarda sergilenerek Türkiye’nin vitrin projesi olarak konumlandı. Vadistanbul Bulvar’dan dünyanın önde gelen enerji kuruluşlarından Socar, yine dünyanın en büyük inşaat firmalarından Polimeks ve ülkemizin önde gelen firmalarından Kale gibi kuruluşlar yerlerini aldı. İstanbul’un böylesine önemli bir noktasına değer kazandırmaktan son derece memnuniyet duyuyoruz. Hem yatırımcımıza, hem de milletimize maksimum faydayı sağlayarak ülke ekonomimize de katma değer oluşturuyoruz. Türkiye’nin dinamiklere ve milletimizin azmine güveniyoruz. Bu anlamda bizler de yatırımlarımıza ara vermeden devam edeceğiz” dedi.

Vadistanbul Bulvar'ın sakinleri arasında Tarkan da olacak

Tamamlandığında 42 bin kişilik gündüz nüfusuna sahip olması beklenen Vadistanbul; Ayazağa’da, Evyap Holding’e ait 424 bin metrekare alan üzerinde geliştiriliyor. Projede bin 915 konut, 103 bin metrekare kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi, 760 metre uzunluğundaki cadde üzerinde yer alan cadde mağazaları, restoranlar, 300 bin metrekare ofis alanı ile 25 bin 500 metrekare toplam alana sahip 5 yıldızlı otel bulunuyor.

Her türlü yaşam fonksiyonlarını içinde barındıran Türkiye’nin ilk ve tek karma projesi olarak öne çıkan Vadistanbul’un ofis, alışveriş caddesi, AVM ve otelden oluşan Bulvar etabından Megastar Tarkan da bir ofis katı satın aldı.

Türkiye'nin ilk özel Havaray'ı Vadistanbul'da yer alacak

Vadistanbul’un yatırımcılarının tüm maliyetini üstlenerek hayata geçirdiği Havaray, projeyi şehrin metro hattına bağlayacak.

Yalnızca mekanik maliyeti 7.5 milyon euroyu bulan Havaray hattının toplam maliyeti 14 milyon Euro’ya ulaşıyor. Çalışmalarında sona gelinen Havaray hattı tamamlandığında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) devredilecek.

Vadistanbul Park'ın teslimlerine 2017 Aralık'ta başlanacak

1 milyon 350 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Vadistanbul’un son etabı olan Park etabında 804 adet konutun yanı sıra 120 bin metrekare ofis ve 22 bin metrekare mağaza alanı bulunuyor. 3+1 ve 4+1 ağırlıklı daireleri ile Vadistanbul Park; özellikle çocuklu ailelerin ilgisini çekiyor. Vadistanbul Park’ın 2017 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.