Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vadistanbul Park'ın yüzde 35 prim yapması bekleniyor

Lansman öncesi dönemde yüzde 23'lük kısmının satışları tamamlanan Vadistanbul Park projesinde daire fiyatları 1 milyon 187 bin 200 TL'den başlıyor.

Satışlarına geçtiğimiz Şubat ayında başlanan Vadistanbul Park'ta 762 konut yer alıyor. Vadistanbul projesinin son etabı olarak yükselen Vadistanbul Park projesinde 20 bin metrekarelik home office, 22 bin metrekarelik mağaza alanı ve 3 bin 700 araçlık otopark yer alıyor. 74 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Vadistanbul Park'ın tamamlandığında yüzde 35 prim yapması bekleniyor.

Ortalama metrekare birim fiyatının 9 bin TL olarak belirlendiği projede daire fiyatları 1 milyon 187 bin 200 TL ile 3 milyon 22 bin 200 TL arasında değişiklik gösteriyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde dairelere yer verilen Vadistanbul Park etabında dairelerin büyüklükleri 81 metrekare ile 265 metrekare arasında değişiyor.

Metrekare fiyatı 12 bin 500 TL olacak

Aralık 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Vadistanbul Park'ın lansmanında konuşan Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, projenin tesliminde metrekare birim fiyatının 12 bin 500 TL olmasını beklediğini söyledi.

Çetinsaya, "Vadistanbul Park’ı uzun zamandır bekleyen bir müşteri kitlemiz vardı. Ciddi anlamda talep aldığımızı söyleyebiliriz. Bu etabımızın en önemli ayrıcalığı, teslimler başladığında Vadistanbul’un Bulvar etabındaki tüm donatıların faaliyete geçmiş ve yaşayan bir kent merkezi haline gelmiş olmasıdır. Projemizi konumlandırdığımız Ayazağa bölgesi Vadistanbul ile, Büyükdere Caddesi, İstiklal Caddesi ve Nişantaşı gibi çekim merkezlerinin alternatifi olacak. Burası İstanbul’un tüm ulaşım akslarının kesiştiği bir nokta. TEM Otoyolu’nun bitişiğinde, üçüncü çevreyolu, havalimanı ve köprü yoluna çok yakın bir mesafede. Vadistanbul, bu konumuyla birlikte son derece önem kazanan Ayazağa bölgesinin yeni çehresini oluşturacak bir proje olacak" diye konuştu.