Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vadistanbul Park'ta daire fiyatları 770 bin 980 TL'den başlıyor

Satışlarına Şubat 2016'da başlanan Vadistanbul projesinin Park etabında ortalama metrekare fiyatları 9 bin TL olarak belirlendi.

Artaş İnşaat, Aydınlı Grup ve İnvest İnşaat ortaklığında yükselen Vadistanbul projesi 424 bin metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Vadistanbul projesinin Park etabında 762 konut, 100 bin metrekarelik ofis alanı, 20 bin metrekarelik home office alanı ve 22 bin metrekarelik mağaza alanı yer alıyor. 74 bin metrekarelik alan üzerinde yükkselen Vadistanbul Park'ta büyüklükleri 81 metrekare ile 265 metrekare arasında değişen 1+1'den 5+1'e kadar birçok farklı tipte daireye yer veriliyor.

Yüzde 35 prim yapması bekleniyor

Tamamlandığında yüzde 35 prim yapması öngörülen Vadistanbul projesinin teslimlerine Aralık 2017'de başlanması öngörülüyor. Lansman öncesinde yüzde 23'lük kısmının satışlarının tamamlandığı projede daire fiyatları 770 bin 980 TL ile 3 milyon 22 bin 200 TL arasında farklılık gösteriyor. Projeden yüzde 25 peşinatla 120 ay yüzde 1,13 faiz oranıyla banka kredisi kullanarak daire sahibi olunabiliyor.

Ayazağa'nın çehresini değiştirecek

Ortalama metrekare fiyatı 9 bin TL olarak belirlenen projede metrekare fiyatlarının 12 bin 500 TL ortalamasına çıkacağını belirten Artaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, projeyle ilgili konuşmasında, “Vadistanbul Park’ı uzun zamandır bekleyen bir müşteri kitlemiz vardı. Ciddi anlamda talep aldığımızı söyleyebiliriz. Bu etabımızın en önemli ayrıcalığı; teslimler başladığında Vadistanbul’un Bulvar etabındaki tüm donatıların faaliyete geçmiş ve yaşayan bir kent merkezi haline gelmiş olmasıdır. Projemizi konumlandırdığımız Ayazağa bölgesi Vadistanbul ile, Büyükdere Caddesi, İstiklal Caddesi ve Nişantaşı gibi çekim merkezlerinin alternatifi olacak. Burası, İstanbul’un tüm ulaşım akslarının kesiştiği bir nokta. TEM Otoyolu’nun bitişiğinde, üçüncü çevreyolu, Havalimanı ve köprü yoluna çok yakın bir mesafede. Vadistanbul, bu konumuyla birlikte son derece önem kazanan Ayazağa bölgesinin yeni çehresini oluşturacak bir proje olacak” dedi.