Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vadistanbul'un tamamlanmasına sayılı günler kaldı

Artaş İnşaat ve İnvest İnşaat ortaklığında Sarıyer Ayazağa'da hayata geçirilen Türkiye'nin sembol projesi Vadistanbul'da son etapların teslimleri için gün sayılıyor.

Satışa çıktığı günden bu yana yatırımcısına kazandırmaya devam eden Vadistanbul'un 2'nci etabı Bulvar'da teslimlere MArt 2017'de başlanıyor. Toplamda 3 etaptan oluşan projenin son etabı Vadistanbul Park'ta ise teslimlerin Aralık 2017'de başlaması planlanıyor. 1 milyon 350 bin metrekarelik inşaat alanıyla Türkiye'nin en büyük gayrimenkul projesi olarak hayata geçirilen Vadistanbul'da toplam 3 bin konut bulunuyor.

Vadistanbul Teras'da satışlar sürüyor

Konut, rezidans, dükkan, otel ve AVM alanlarından oluşan Vadistanbul'un ilk etabı Teras'ta alanları 69 metrekare ile 305 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tiplerinde toplam 1111 konut yer alıyor. Hemen teslim avantajıyla son daire satışlarının devam ettiği Vadistanbul Teras'ta dairelerin metrekare birim fiyatları 12 bin TL'den başlangıç gösteriyor.

Vadistanbul Bulvar sakinleri Tarkan'a komşu olacak

Vadistanbul'un 2'nci etabı Bulvar'da 1915 konut, 103 bin metrekare kiralanabilir alana sahip alışveriş merkezi, 300 bin metrekarelik ofis alanı, 280 mağaza, 760 metre uzunluğunda alışveriş caddesi ve 5 bin 500 metrekare toplam alana sahip 5 yıldızlı otele yer veriliyor. Tamamlandığında Maslak, Nişantaşı, İstiklal ve Bağdat Caddesi gibi merkezlerin modern alternatifi haline gelmesi beklenen Vadistanbul Bulvar'da gündüz nüfusunun 42 bin kişiyi bulacağı tahmnin ediliyor. Teslimlerine Mart 2017'de başlanacak olan Vadistanbul Bulvar'da Megastar Tarkan'ın da bir ofis katı bulunuyor.

Vadistanbul Park'ın teslimlerine 2017 Aralık'ta başlanacak

1 milyon 350 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Vadistanbul’un son etabı olan Park etabında 804 adet konutun yanı sıra 120 bin metrekare ofis ve 22 bin metrekare mağaza alanı bulunuyor. 3+1 ve 4+1 ağırlıklı daireleri ile Vadistanbul Park, özellikle çocuklu ailelerin ilgisini çekiyor. Vadistanbul Park’ın 2017 yılının Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Türkiye'nin ilk özel Havaray'ı Vadistanbul'da yer alacak

Vadistanbul’un yatırımcılarının tüm maliyetini üstlenerek hayata geçirdiği Havaray, projeyi şehrin metro hattına bağlayacak. Yalnızca mekanik maliyeti 7.5 milyon euroyu bulan Havaray hattının toplam maliyeti 14 milyon Euro’ya ulaşıyor. Çalışmalarında sona gelinen Havaray hattı tamamlandığında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) devredilecek.