Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Validebağ Konakları'nda lansmana özel satışlar başladı

Başarılı bir ön satış sürecinden sonra DAP Yapı tarafından Üsküdar’da hayata geçirilen Validebağ Konakları’nda lansman satışları başladı.

DAP Yapı güvencesiyle Üsküdar Altunize’de bulunan Validebağ Korusu’nun yanında projelendirilen Validebağ Konakları’nda lansmana özel satışlar başladı. Mart başından bu yana ön satış sürecinde olan projeye yoğun ilgi devam ediyor.

Yatırımcı tarafından yoğun ilgi gören Validebağ Konakları konut projesi bugün lansman satışlarına başladı. Hem ev sahibi olmak isteyen hem de yatırım yapmayı düşünenleri birçok cezbedici ödeme koşulu ile karşılayan projeye yoğun ilginin devam edeceği tahmin ediliyor.

Validebağ Konakları'nda 'Şimdi al, Ocak 2019'da öde'

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı Emlak Konut GYO tarafından konutta ikinci seferberlik olarak isimlendirilen ‘Şimdi al, Ocak 2019’da öde’ kampanyası kapsamında yer alan Validebağ Konakları projesinde konut alanlar taksitlerini 2019’da ödemeye başlıyor.

DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz evsahipliğinde gerçekleştirilen basın toplantısıyla sektör temsilcilerine ve yatırımcılara tanıtılmasının ardından kaçırılmayacak fırsatlarla beraber lansman satışları başladı.

100 milyon TL yatırım

Emlak Konut GYO'ya ait 38 bin metrekarelik arsa üzerinde DAP Yapı tarafından 100 milyon TL yatırımla sektöre değer katan Validebağ Konakları 70 metrekare ile 650 metrekare arasında değişen 1+0’dan 6+1’e kadar çok geniş bir kitleye hitap eden konut tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

5 katlı bloklar şeklinde inşa edilen proje 100 milyon TL yatırım değeriyle hayata geçirildi. Yoğun ilgi gören projedeki konut tasarımları çok geniş bir yelpazeye hitap ediyor. Proje ‘Şimdi al, Ocak 2019’da’ kampanyası ile uygun ödeme koşulları sunuyor. 1+0’dan 6+1’e kadar projede 319 konak yer alıyor.

Metrekare fiyatları 11 bin 300 TL’den başlıyor

"Şimdi al, Ocak 2019'da öde" kampanyasında yer alan Validebağ Konakları'ndan şimdi yatırım yapanlar; bölge ortalamasının yüzde 40 altında fiyatla; KDV hariç 11 bin 300 TL'den başlayan metrekare satış fiyatlarıyla ev sahibi olma fırsatını yakalayacaklar. Dükkan fiyatları ise 13 bin TL- 17 bin TL arasında değişiyor.

Gerçekleştirilen proje lansmanında Validebağ Konakları’nda sıcak ve samimi bir yaşam alanı kurguladıklarını ifade eden DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz yaptığı değerlendirmede;

“Validebağ, İstanbul’un belki de Türkiye’nin en özel yerlerinden biri olarak nitelendiriliyor. Bu önemli arazide yeşille ve doğayla bütünleşen konak mimarisinin en güzel örneğini sergiliyoruz. İstanbul’un merkezinde, Osmanlı Dönemi’nden bugüne ulaşan bu eşsiz yaşam alanına komşu yaşamak isteyenler için tüm olanaklarımızı seferber ettik. Bugüne kadar projemizden daire veya dükkân sahibi olanlar hatırı sayılı bir prim elde ettiler. Bu kampanya ile bu fırsatı vatandaşlarımıza yeniden sunuyoruz. Çadır kampanyasında izdihamın yaşandığı dönem gibi yoğun bir talep bekliyoruz.

Yılmaz sözlerine şöyle devam etti: “Projemize yatırım amaçlı ilgi gösterenler kadar bu özel lokasyon ve projede özellikle oturmak isteyen hatırı sayılır bir kitle var. DAP Yapı olarak projenin satışından çok müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ilk planda geliyor. DAP Yapı olarak bu konuya bilhassa özen gösteriyoruz. Validebağ Konaklarına yakışacak, eğitimi ve kültürü ile bu yaşam alanına değer katacak bir kitle olması için ince eleyip sık dokuyoruz. İstanbul’un en tanınmış aileleri ve üst düzey işadamları Osmanlı döneminden bugüne ulaşan bu eşsiz yaşam alanına komşu yaşamak için sabırsızlanıyorlar. Validebağ Konakları projemizde, teknik ve estetik yönden üstün ve kalıcı bir projeye imza atacağız.” şeklinde konuştu.