Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Validebağ Konakları’nda yüzde 10 KDV indirimi fırsatı!

DAP Yapı tarafından İstanbul Anadolu Yakası Üsküdar’da yaşama kazandırılan Validebağ Konakları projesinde yüzde 10 KDV indirimi imkanı sunuluyor.

İstanbul Anadolu Yakasının merkez ilçelerinden Üsküdar’da sektöre kazandırılan DAP Yapı imzalı Validebağ Konakları projesinde çok özel imkanlarla konut satın alma imkânı sağlanıyor.

Daire ve dükkân seçeneklerine yer verilen Validebağ Konakları projesinde toplam 319 adet konuta yer veriliyor. 1+0’dan 6+1’e kadar daire seçeneklerine yer verilen Validebağ Konakları projesinde dairelerin teslimlerinin ise Aralık 2019 tarihinde yapılıyor.

KDV ORANI YÜZDE 18’DEN YÜZDE 8’E DÜŞÜRÜLDÜ

Projeden konut satın almak isteyenlere yüzde 5 peşinat imkânı ile vade farksız senetle ödeme seçeneği sunuluyor. Ayrıca projeden peşin konut alımlarında yüzde 20 indirim ve buna ek yüzde 10 KDV indirimi uygulanarak yüzde 8 KDV alınıyor.

38 bin metrekare alan üzerinde hayata geçirilen DAP Yapı Validebağ Konakları projesinde 1+0, 1+1, 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 , 6+1 kat planlarında tasarlanan farklı ihtiyaçlara ve farklı zevklere uygun daire seçeneklerine yer veriliyor.

1 MİLYAR 100 MİLYON TL YATIRIM DEĞERİ

12 blokta 319 daireden oluşan projede 48 adet de mağaza yer alıyor. Karma konseptle yükselen projenin yatırım değeri ise 1 milyar 100 milyon TL olarak tespit edildi. 1+0’dan 6+1’e kadar dairelere yer verilen projede konut büyüklükleri ise 70 metrekareden başlayarak 650 metrekareye kadar yükseliyor.

VALİDEBAĞ KONAKLARI SOSYAL OLANAKLAR

Konut teslimlerinin Aralık 2019 tarihinde yapılması hedeflenen DAP Yapı Validebağ Konakları projesinde yer verilen sosyal olanaklar arasında ise;

  • Çocuk oyun alanları

  • Sauna

  • Fitness merkezi

  • Güvenlik

  • Kameralı güvenlik

  • Deniz manzarası

  • İstanbul boğazı manzarası

  • Kapalı otopark gibi hizmetler bulunuyor.