Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

VAN AVM’yi 3 ayda 2 milyon kişi ziyaret etti

15 ay önce kapılarını ziyaretçilere açan VAN AVM, yılın ilk 3 aylık döneminde 2 milyon kişiyi ağırladı.

Van AVM, ziyaretçi sayısında kendi rekorunu kırdı. Ciro geçen yılın aynı dönemine göre ise yüzde 75 arttı.

Bölge tarihinin en büyük özel sektör yatırımları arasında bulunan Van AVM, yılın ilk 3 aylık döneminde toplam cirosunu geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 75 arttırdı. Global Yatırım Holding yatırımı Van AVM’yi yılın ilk 3 ayında 2 milyon kişi ziyaret etti.

VAN AVM, 15 ay önce hizmete girdi

VAN AVM’nin hizmete gireli sadece 15 ay olduğunu ifade eden Global Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Bensel, şunları söyledi: “VAN AVM hizmete gireli sadece 15 ay olmasına rağmen çevre iller ve ülkelerdeki insanların alışveriş alışkanlıklarını değiştirmesine ve Van’ın cazibe merkezi haline gelmesine büyük katkı sağladı. Genci, çocuğu yaşlısı hep birlikte güzel vakit geçirilen bir yaşam merkezine dönüştü. VAN AVM sadece kentin ve bölgenin değil komşu ülkelerin de uğrak noktası haline geldi. İranlı turistlerin özellikle Nevruz Bayramı’nda Van’ı tercih etmelerinde VAN AVM’nin de önemli katkısı olduğuna inanıyoruz. Hedefimiz Van AVM’de 2017 sonunda, yeni eklenecek markalarımızın yaratacağı enerjiyle ziyaretçi sayısını ve ciroyu daha üst seviyelere çıkarmak olacaktır” dedi.

Toplam 90 mağazanın yer aldığı VAN AVM’nin cirosu geçen yılın ilk 3 ayına göre yüzde 75 artış gösterdi. Ziyaretçi sayısıda yüzde 25 yükseldi. VAN AVM’yi açıldığı günden bu yana ziyaret eden kişi sayısı ise 7.2 milyonu geçti.