Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Varyant Karşıyaka Plus'ta yılın son kampanyası devam ediyor

Kumko Yapı'nın Varyant Karşıyaka Plus'tan daire sahibi olmak isteyenler için başlattığı yıl sonu kampanyasından faydalanmak için son gün 31 Aralık.

"Varyant" markasıyla konut projeleri üreten Kumko Yapı, İzmir’in ilk Leed sertifika adayı projesi olarak yükselen Varyant Karşıyaka Plus'ta başlatmış olduğu kampanyasıyla konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Yılın son fiyatları ile Varyant Karşıyaka Plus’tan daire sahibi olmak isteyenler için yüzde 50’si şimdi yüzde 50’si Haziran ayında ödeme kolaylığı sağlayan kampanya 31 Aralık’a kadar sürecek.

Kampanya ile ilgili bilgi veren Kumko Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Efe Kumova, "İzmir'in en donanımlı ve en farklı projelerini hayata geçiriyoruz. Bu projelerden konut sahibi olabilmeyi kolay hale getiren kampanyalar yapmayı planlıyoruz. 2017 sonunda Varyant Karşıyaka Plus’ta yaşam başlayacak. Projemizden konut sahibi olmak isteyenlere yüzde 50 si şimdi, yüzde 50’si Haziran ayında ödemek kaydıyla yeni bir kampanya başlattık. İzmirli en iyisini hak ediyor, biz de veriyoruz. 2017 yılı ile birlikte bu rakamlarda günün koşullarına uygun olarak fiyat artışları olacak. Artış öncesi yatırımcılara bir fırsat sunuyoruz" diye konuştu.

Her daireye 4 metrekarelik depo alanı veriliyor

Toplamda 186 daireden oluşan Varyant Karşıyaka Plus, 5 blok ve 8 adet villa olarak yükseliyor. 2+1’den 5+1’e kadar 16 tipte dairenin yer aldığı projede 27 adet bahçeli daire ve 8 adet villa da bulunuyor. Teslimlerine 2018 Ocak yında başlanması planlanan projede dairelerin büyüklükleri 114 metrekare ile 278 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Her daire için 2 adet kapalı otopark ve 4 metrekare depo alanının ayrıldığı projenin sosyal donatıları arasında ise açık-kapalı yüzme havuzu, fitness center, yoga, pilates ve spinning salonu, çocuk oyun alanları, squash kortu, maç odası, bilardo ve langırt oyun odası, İzmir’de ilk ve tek gerçek saha boyutlarında çift potalı kapalı basketbol sahası, lobi cafe ve havuz cafe, çok amaçlı toplantı salonu, concierge hizmetleri yer alıyor.