Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Varyant Plus görücüye çıkıyor

Kumko Yapı'nın İzmir Karşıyaka'da hayata geçirdiği Varyant Plus projesi gelecek ay lansmana çıkmaya hazırlanıyor. Projenin resmi satışlarına lansman sonrası başlanacak.

Türkiye'nin en değerli yatırım bölgelerinden biri olan İzmir'de konumlandırılan Varyant Plus projesinde toplam 186 daireye yer veriliyor. Şirketin aynı bölgede hayata geçirdiği Varyant Karşıyaka'ya komşu olarak yükselen projede alanları 74 metrekare ile 215 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 tipinde daireler bulunuyor.

Kasım 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Varyant Plus projesinde 3 Ekim tarihinde lansmana çıkacak. Daire fiyatlarının lansman sonrasında açıklanacağı projeden daire sahibi olmak isteyenlere lansman dönemine özel fırsatlar sunuluyor. Varyant Plus projesinde yüzde 25 peşinatın ardından, Aralık 2016'da yüzde 25'lik ara ödeme yapılıyor. Kalan konut bedeli ise 2017 Mayıs'ta ödeniyor.

Toplam 5 bloktan oluşan Varyant Plus'ın sosyal donatıları arasında açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol sahası, araç şarj istasyonu, tenis kortu, SPA, sauna, güneşlenme terası, kapalı otopark, çocuk oyun alanları ve fitness merkezi yer alıyor. İzmir'in ilk LEED Gold sertifikası aday konut projesi olan Varyant Plus, Yüksek Mimar Adnan Kazmaoğlu imzası taşıyor.