Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Varyap Yalıkavak'ın yüzde 15'i lansman öncesinde satıldı

Varyap, Bodrum'da konumlandırdığı ikinci projesi olan Varyap Yalıkavak'ın satışlarına başladı. Projede yer alan rezidansların fiyatları 390 bin eurodan başlıyor.

Varyap'ın 150 milyon euro yatırım bedeliyle Bodrum Tilkicik Koyu'nda hayata geçirdiği Varyap Yalıkavak projesinin satışlarına 30 Eylül Cuma günü Swiss The Bosphorus Istanbul’da gerçekleştirilen lansmanın ardından başlandı.

Bodrum'un en değerli lokasyonlarından birinde yükseliyor

Lansmanda ön satış döneminde yüzde 15'lik kısmı satılan projeyle ilgili bilgi veren Varyap CEO’su Mehmet Erdinç Varlıbaş, "Bodrum’un marka değerini ciddi boyutta yukarı taşıyacak bir proje hazırladık. Burası, eşine az rastlanır güzellikte bir arsa ve bu yüzden tasarıma çok önem verdik. Dünyanın sayılı projelerini gerçekleştiren uluslararası mimarlık ofisi 10 Design ve Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofislerinden Loft Mimarlık tarafından tasarlanan projede 5 yıldızlı bir otel, 60 adet özel rezidans ve özel plaj bulunuyor. İç ve dış mekânların tasarımında çağdaş sanatı, iç ve dış mimari ile birleştiriyoruz. Bunun için dünyaca ünlü bir sanat danışmanı görev alacak. Oteli ise dünyaca ünlü bir marka işletecek. Görüşmelerimiz son aşamaya geldi. Kasım ayında markayı lanse etmiş olacağız.

Bu projede, diğer projelerden farklı olarak, lansmanda en değerli bloğu satışa sunuyoruz. Sınırlı sayıda üniteye sahip bu blokta 70 metrekare ile 200 metrekare arasında değişen rezidans ünitelerinde fiyatlar 390 bin eurodan başlıyor. Proje satışa sunulmadan gelen talep bizleri Bodrum’a daha dikkatli bakmaya yöneltti" dedi.

2018'de teslimlerine başlanacak

Toplamda 60 konutun yer aldığı Varyap Yalıkavak projesi 22 dönüm arazi üzerinde konumlandırılıyor. Projede daire, dubleks ve villa olmak üzere her biri ayrı tipte rezidanslar yer alıyor. 3 bloktan oluşan Varyap Yalıkavak projesinde metrekare birim fiyatları 5 bin eurodan başlıyor. İnşaatına Mart 2016'da başlanan projenin teslimlerine 2018 yılında başlanması öngörülüyor.

Konut fiyatlarının 390 bin euro ile 1 milyon 200 bin euro arasında değiştiği projede yüzde 30 peşinat ödeyerek 30 ay vade farksız taksit fırsatından yararlanılabiliyor. Projede konutların yanı sıra 110 odalı bir otel ve projenin kendine ait plajı da bulunuyor.