Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Veb Tower'da fiyatlar açıklandı

Vebtaş imzasıyla Ankara'nın en hızlı gelişen bölgelerinden İncek'te hayata geçirilen Veb Tower'da daire fiyatları 525 bin TL ile 1 milyon 50 bin TL arasında değişiyor.

Ankara İncek'te Ted Koleji'nin yanı başında konumlandırılan Veb Tower projesi 7 bin 800 metrekarelik alan üzerinde yükseliyor. Toplamda 85 daireye yer verilen projede 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanmış büyüklükleri 96 metrekare ile 184 metrekare arasında değişen daireler bulunuyor.

Lansman öncesi döneme özel avantajlı fiyatlar ve uygun ödeme koşullarının sunulduğu projeden banka kredisiyle de daire sahibi olunabiliyor. Ekim 2017'de tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Veb Tower projesinde daire fiyatları 525 bin TL ile 1 milyon 50 bin TL değişiklik gösteriyor. Resmi satışlarına Eylül ayında gerçekleştirilecek lansmandan sonra başlanması beklenen projenin kendini kısa sürede amorti etmesi bekleniyor.

Üniversitelerine ve kamu kurumlarına yakınlığı sebebiyle ilgi gören proje "V" formundaki yapısıyla dikkat çekiyor. 122 metre yükselikte tek bloktan oluşan Veb Tower'da 7'nci kattan sonra Mogan, 28'inci kattan sonra ise Mogan ve Eymir göllerini izlemek mümkün.