Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vefa Residence'da son dairelerin satışları devam ediyor

Dinamik Yapı'nın Kadıköy'de hayata geçirdiği Vefa Residence projesinde son dairelerin satışları devam ediyor. Projede fiyatlar 1 milyon 750 bin TL'den başlıyor.

Anadolu yakasının en lüks bölgelerinden Fenerbahçe Mahallesi'nde konumlandırılan Vefa Residence, bin metrekarelik arazi üzerinde yükselen tek bloktan meydana geliyor. Projede alanları 122 metrekare ile 280 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde dairelere yer veriliyor.

Toplamda 27 lüks konutun yer aldığı Vefa Residence projesinde satışlar hemen teslim olarak yapılıyor. Projede yer alan 2+1 dairelerin fiyatları 1 milyon 750 TL'den, 3+1 dairelerin fiyatları 2 milyon 750 bin TL'den, 4+1 dairelerin fiyatları ise 5 milyon 750 bin TL'den başlıyor.

Yapımına 2014 Ağustos'ta başlanan Vefa Residence projesinin sosyal donatı alanları arasında açık ve kapalı otopark, çocuk oyun alanları, fitness merkezi ve sauna yer alıyor. Adalar ve deniz manzarasıyla dikkat çeken proje E-5 ve E-6 karayollarına yakınlığıyla da sakinlerine trafiksiz bir yaşam sunuyor.