Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vega City 3 Ümraniye’de konut teslimleri Eylül 2018’de!

Harpu Yapı kalitesiyle İstanbul Anadolu Yakasının yükselen değeri Ümraniye’de inşa edilen Vega City 3 konut projesinde teslimler Eylül 2018’de yapılacak!

İstanbul Anadolu Yakasının sürekli gelişen ve değerlenen lokasyonlarından biri Ümraniye’de Harpu Yapı kalitesiyle sektöre kazandırılan Vega City 3 konut projesinde yer alan dairelerin teslimlerinin Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

Anahtar teslimleri için geri sayımın start verdiği Vega City 3 Ümraniye konut projesi Ümraniye ilçesine bağlı Atakent Mahallesi’nde Harpu yapı güvencesiyle sektöre kazandırılıyor.

Anadolu Yakası markalı konut projelerinden Harput Yapı Vega City Ümraniye 3 konut projesi 11 katlı tek bir blok şeklinde yükseliyor.
Toplam 44 adet daireye yer verilen proje merkezi ve konumu ve sosyal olanakları ile benzeri birçok projeden farkını ortaya koymaya başarıyor.

Hem oturumcunun hem de yatırımcının gözdesi konumuna gelen projede konut alıcısına, 700 metrekarelik peyzaj alanları, yeşil alanlar, yürüyüş yolları ve kamelyaların yanı sıra, çocuk oyun alanları, özel günler için toplantı odaları, fitness merkezi, kapalı otopark, güvenlikli bina girişi, kapalı devre kamera sistemleri ile 7/24 güvenlikli sistem gibi ayrıcalıklı özellikler sunuluyor.

Vega City 3 Ümraniye konut projesinde daire teslimlerinin Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanıyor. Yaşamın başlaması için geri sayıma girilen projede brüt 170 metrekare büyüklüğüne sahip 4+1 planında daire seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan dairelerin fiyatları ise 2018 güncel fiyat listesine göre 1 milyon 130 bin TL’den başlangıç gösteriyor.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin tam karşısında konumu ile dikkat çeken projeden banka kredisi kullanılarak konut satın alınabiliyor.