Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Veranda Turgutreis'te hemen teslim satışlar devam ediyor

Serhatlı İnşaat imzasıyla Bodrum Turgutreis'te inşa edilen Veranda Turgutreis projesinde daire fiyatları 1 milyon 300 bin eurodan başlangıç gösteriyor.

Türkiye'nin en değerli tatil bölgelerinden Turgutreis'te 6 bin 500 metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Veranda Turgutreis projesinde toplam 7 villaya yer veriliyor. Her villanın bir dönümlük alan üzerinde inşa edildiği Veranda Turgutreis'te büyüklükleri 325 metrekare olarak tasarlanmış 4+1 ve 5+1 tipinde villalar bulunuyor.

Hemen teslim fırsatıyla satışlarına devam edilen Veranda Turgutreis'te fiyatlar 1 milyon 300 bin eurodan başlıyor. Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen projede yer alan villalar yaz ve kış oturuma uygun şekilde tasarlandı. Tesimattan sonra 10 yıl garanti imkanı sunulan proje sahile olan 2-3 dakikalık yakınlığıyla dikkat çekiyor.

Sosyal donatı alanları arasında açık havuz, nareciye bahçesi, sauna, fitness merkezi ve kapalı otoparkın yer aldığı Veranda Turgutreis projesi hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.verandaturgutreis.com adresinden ya da 0252 382 79 45 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.