Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Verra Suites Beykoz’un lansmanı gerçekleşti

İstanbul Anadolu Yakası Beykoz’da yükselen Verra Suites Beykoz’un lansmanı gerçekleşti. Projede satışlar resmen başladı.

Tüfekçioğlu Grup tarafından İstanbul Anadolu Yakası Beykoz’da hayata geçirilen Verra Suites Beykoz projesinin lansmanı gerçekleşti. 100 milyon TL’lik yatırım değerine sahip projenin satışları lansmanın ardından resmen başladı.

Verra Suites Beykoz’un lansman toplantısında konuşan Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu; “Grup olarak her zaman ülke ekonomisine katma değer sağlayacak yatırımlara öncelik verdik. Faaliyet gösterdiğimiz her sektörde güven ve kalitemizden ödün vermemenin haklı gururunu yaşıyoruz. Türkiye ekonomisinin geleceğine ve konut sektöründeki büyüme potansiyeline duyduğumuz güvenle gelecek dönemde de yatırımlarımıza aynı hızla devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

PROJE, ÖZELLİKLERİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

İnşaat sektöründeki yenilikçi yaklaşımlarını artık Ankara dışındaki şehirlerde de tüketiciler ile buluşturmak istediğini ifade eden Yücel Tüfekçioğlu; “Lüks ve kaliteli yaşamın kapılarını aralayacak olan ‘Verra Suites Beykoz’ projemiz 3 blok halinde deniz ve orman manzarasına hakim şekilde yükseliyor. Projemiz denizle orman arası manzaradan çok daha fazlası bir konumda bulunuyor. Yatay bir mimari ile tasarlanan butik bir proje olan Verra Suites Beykoz’da, birbirini görmeyen 140 metrekare ile 337 metrekare aralığında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1, bu dairelerin yanı sırada buçuklu daire alternatiflerinden oluşan farklı tasarımlı 26 daire mevcut. Projemizde her daireye özel yeşil alan bulunuyor. Ayrıca son katlardaki dairelerimiz geniş terasları ve jakuzileriyle dikkat çekiyor. Teslimlerimizi ise 18 ay içerisinde gerçekleştirmeyi planlıyoruz” diye konuştu.

KİŞİYE ÖZEL BİR ALAN SUNACAK ŞEKİLDE TASARLANDI

Verra Suites Beykoz’un tasarımına imza atan Tabanlıoğlu Mimarlık ortaklarından Melkan Gürsel; projedeki ana fikrin her bir konutun, diğerlerinden faklı plan ve özellikleriyle, sahibinin yaşam biçimine özel olması olarak ifade etti. Konutların her birinin geniş açılarda Boğaz ve orman manzarasına sahip olması amacıyla blokların en hâkim açıları sağlayacak eksenlerde araziye yerleştirildiği vurgulayan Melkan Gürsel; “Manzara ve doğa ile iç içe bir iç mekân anlayışıyla, tüm birimler gündüz-yoğun ve gece-yoğun kullanım işlevlerine göre planlandı. Bu iç mekân kurgusunun mimari yansıması olarak teras ve balkonların farklı noktalarda kazandırdığı hareket sayesinde, dinamik bir cephe elde edildi” ifadelerini kullandı.