Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Verra Suites eşsiz boğaz manzarası ile dikkatleri üzerine çekiyor

İstanbul Anadolu Yakası Beykoz’da Verra Suites isimli yeni bir proje yükseliyor. Eşsiz boğaz manzarası ile dikkat çeken Verra Suites’in lansmanı 20 Kasım’da yapılacak.

Tüfekçioğlu Grup tarafından hayata geçirilen Verra Suites projesi, İstanbul Anadolu Yakası Beykoz’da yaşama kazandırılıyor. Verra Suites, doğa ile iç içe konumda yükseliyor. Ayrıca sunduğu eşsiz boğaz manzarası ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

VERRA SUİTES FİYAT LİSTESİ (EKİM 2018)

Verra Suites’te yer alacak olan konutların tipleri ve büyüklükleri, görselleri, fiyatları ve ödeme seçenekleri henüz netleşmedi. Proje ile ilgili güncel bilgiler, Tüfekçioğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yücel Tüfekçioğlu’nun ev sahipliğinde 20 Kasım 2018’de yapılacak tanıtım toplantısında netleşecek. Verra Suites ile ilgili güncel bilgilere, açıklanır açıklanmaz emlakgundem.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

EŞSİZ BOĞAZ MANZARASI İLE DİKKATLERİ ÜZERİNE ÇEKİYOR

Beykoz sırtlarında ormanla iç içe konumda yükselen Verra Suites, konut sakinlerine eşsiz boğaz manzarası sunuyor. Verra Suites’in tasarımı Tabanlıoğlu Mimarlık tarafından yapılıyor.

Verra Suites projesine daire tüm güncel ve doğru bilgiler için emlakgundem.com’u takipte kalın!