Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Versus Kartal'da fiyatlar 400 bin TL'den başlıyor

Resim Yapı tarafından Kartal'da hayata geçirilen Versus Kartal projesi lansmana özel fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla satışa çıktı.

Kentsel dönüşüm çalışmalarının hızlanmasıyla birlikte İstanbul'un en hızlı prim yapan bölgesi haline gelen Kartal'da 8 bin metrekarelik arazi üzerinde konumlandırılacak olan Versus Kartal projesi için çalışmalara başlandı. Kartal Kordonboyu'nda kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçirilecek projede; yalnızca 12 daire lansmana özel fiyatlarla yatırımcısıyla buluşacak.

Toplam 55 bin metrekarelik inşaat alanına sahip olan Versus Kartal'da alanları 47 metrekare ile 154 metrekare arasında değişiklik gösteren 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks daire seçeneklerine yer verilecek. 2 bloktan meydana gele projede yer alan dairelerin fiyatları 400 bin TL'den başlıyor. Banka kredisiyle konut sahibi olunabilen projeden, şirket bünyesinde vade imkanından yararlanarak da konut satın alınabiliyor.

Kasım 2019'da tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi beklenen Versus Kartal'ın sosyal donatı alanları arasında, sauna, fitness salonu, açık yüzme havuzu, güneşlenme alanları, otopark, çocuk oyun alanları ve dinlenme alanlarına yer veriliyor. Proje hakkında ayrıntılı bilgi ve talep formuna www.resimyapi.com adresinden ya da 0 216 356 20 60 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.