Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Via Green'de hemen teslim ofisler 650 bin TL'den başlıyor

Ankara’da hayata geçirilen Via Green ofis projesinde fiyatlar 650 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Projede teslimler ise hemen yapılıyor.

Her zevke ve bütçeye uygun farklı büyüklüklerde ve tiplerde tasarlanmış ofisleriyle Ankara’da iş yaşamının merkezi haline gelen Via Green projesinde anahtar teslimleri hemen yapılıyor.

Bayraktar İnşaat tarafından 10 bin metrekare alan üzerinde Ankara’nın Çankaya ilçesinde konumlandırılan projede toplam 122 ofis, 2 restoran, 3 mağaza, 5 kafe ve 2 dükkan yer alıyor. Projede yer alan ofislerin büyüklükleri ise 60-390 metrekare aralığında farklılık gösteriyor.

Maksimum enerji verimi ve tasarrufu sağlamak amacıyla en ince detaylarına kadar düşünülmüş Via Green projesi Ankara'nın ilk LEED Sertifikası'na sahip ofis projesi olma özelliğine de sahip.

Projeden ofis sahibi olmak isteyenler banka kredisi kullanarak hayallerini gerçekleştirebiliyorlar. Projede yer alan ofislerin fiyatları ise 650 bin TL’den başlayıp 2 milyon TL’ye kadar yükseliyor.

Güvenlik hizmetleri, otopark hizmetleri, toplantı salonları, kafe, mağaza, restoran, yeşil alanlar gibi sosyal donatıları bulunan projede ofis teslimleri ise hemen yapılabiliyor.