Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Via Green’de hemen teslim ofisler 650 bin TL’den başlıyor

Bayraktar İnşaat tarafından Ankara’nın merkez ilçelerinden Çankaya’da hayata geçirilen Via Green projesinde hemen teslim ofisler 650 bin TL’den başlıyor.

Ankara Çankaya’da sektöre kazandırılan Via Green projesinde hemen teslim avantajıyla ofisler 650 bin TL’den başlangıç gösteriyor. Başkentin merkezinde konumlanan ticari projede yer alan ofislerin metrekare büyüklükleri ise 60 metrekare ile 390 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Bayraktar İnşaat’ın başkent Ankara’nın Çankaya ilçesinde inşa ettiği Via Green projesi 10 bin metrekare alan üzerine yayılıyor. Projede yer alan ofislerin anahtar teslimleri hemen gerçekleştirilebiliyor. Projede yer alan ofislerin fiyatları 650 bin TL’den başlayıp 2 milyon TL’ye kadar yükselebiliyor. Via Green projesinde banka kredisi kullanılarak ofis sahibi olma imkanı tanınıyor.

Yatay mimaride tasarlanan 2 bloktan oluşan projede cephesinden çatısına, aydınlatmasından mekanik sistemlerine kadar son teknoloji ürünler kullanıldı. Projede en üst düzeyde enerji verimliliği tasarlandı.

10 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen projede 122 ofis, 2 restoran, 3 mağaza, 5 kafe ve 2 dükkâna yer verildi. Projede yer alan ofislerin büyüklükleri 60 metrekare ile 390 metrekare arasında farklılık gösterecek şekilde tasarlandı.

Yatay iki blok şeklinde hayata geçirilen projede üst düzey enerji verimliliği sağlayacak özellikler bulunuyor. Ankara’nın ilk LEED Sertifikalı projesi olarak sektörde fark yaratan Via Green projesinde anahtar teslimi hemen yapılıyor.

Via Green projesinin sosyal olanakları arasında lobi, resepsiyon, sprinkler sistemi gibi temel özelliklerin yanı sıra ofis sahiplerinin daha keyifli ve güvenli bir iş ortamında bulunması için güvenlik hizmetleri, otopark hizmetleri, kafe, restoran ve yeşil alanlar gibi ekstra ayrıcalıklar da sunuluyor.