Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

VIA GYO'nun hisse senetleri Borsa İstanbul'da işlem görmeye başladı

VIA Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş’nin (VIA GYO) hisse senetleri, gerçekleştirilen gong töreninin ardından Borsa İstanbul'da işlem görmeye başladı.

VIA Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş’nin (VIA GYO) Borsa İstanbul’daki gong törenine, Borsa İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Aydın Seyman, VIA GYO Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar, VIA GYO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Bayraktar, Bayraktar Grup Onursal Başkanı Emin Bayraktar, VIA GYO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Bayraktar, VIA GYO Genel Müdürü İsmail Tuna da katıldı.

Tören sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan Borsa İstanbul Genel Müdür Yardımcısı Aydın Seyman, "Toplam 621 adet borçlanma aracı halka arzı gerçekleştirildi ve bunlardan da 79.2 milyar lira gelir elde edildi. VIA Gayrimenkul halka arzı bu senenin ikinci halka arzı, ama şöyle bir önemi var; 2015’in başından bu yana yapılan toplam 8 halka arzın en büyüğü. 306 milyon lira halka açık kısmın piyasa değeri elde edildi. Şirket değeri de 1.2 milyarın üzerinde. Bu başarıda en önemli etkeni halka dokunan projeler yapması olarak görüyorum. Ben dahil hepimiz bir VIA projesi içinde bulunma şerefine nail olmuşuzdur." diye konuştu.

Halka açılmaktan büyük memnuniyet ve heyecan duyduğunu dile getiren VIA GYO Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Bayraktar ise "Bugüne kadar en önemli misyonumuz olan, kiracılarımızı, müşterilerimizi memnun etme misyonumuza, bugün itibarıyla yeni bir misyon ilave etmiş olduk. 2 bin 500’e yakın ortağımız oldu. Onları da mutlu etme misyonumuz var artık" dedi.