Validebağ Konakları
8 Ay Sonra Teslim
Validebağ Konakları İstanbul Anadolu / Üsküdar Proje Detay
Büyükyalı İstanbul
7 Ay Sonra Teslim
Büyükyalı İstanbul İstanbul Avrupa / Zeytinburnu Proje Detay
AND Pastel
Hemen Teslim
AND Pastel İstanbul Anadolu / Kartal 431.000 TL - 1.300.000 TL Proje Detay
Nef Ortayaka
1 Yıl Sonra Teslim
Nef Ortayaka İstanbul Avrupa / Eyüp Proje Detay

Vien İnşaat Ataşehir’de hemen teslim daireler 550 bin TL’den başlıyor

Vien İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir’de yaşama geçirilen Vien İnşaat Ataşehir projesinde hemen teslim daireler 550 bin TL’den başlıyor.

Gayrimenkulün lider isimlerinden Vien İnşaat’ın Ataşehir’de hayata kazandırdığı projede 3+1 normal planda ve 4+1 dubleks kat planında daire seçeneklerine yer veriliyor.

Butik konseptte inşa edilen Vien İnşaat Ataşehir projesinde toplam 22 adet daireye yer veriliyor. Projede konut teslimleri hemen gerçekleştirilebiliyor.

Vien İnşaat Ataşehir projesinin güncel fiyat listesini, ödeme planlarını, teslim tarihi ve sosyal olanakları gibi detaylarını haberimizde sizler için derledik! Proje hakkındaki tüm güncel bilgi ve kampanyaları Emlak Gündem sitemizi takip ederek anında öğrenebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakasının yeni cazibe merkezlerinden Ataşehir’de sektöre kazandırılan Vien İnşaat Ataşehir projesi 4 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. Zemin ve 11 kat şeklinde tasarlanan projede 3+1 ve 4+1 dubleks kat planlarında tasarlanan toplam 22 adet daire yer alıyor. 1 adet de dükkana yer verilen Vien İnşaat Ataşehir projesinde dairelerin büyüklükleri ise 110 metrekare ile 185 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Hemen teslim avantajı sunulan projeden daire satın almak isteyenler konut kredisi kullanarak hayallerini gerçekleştirilebiliyorlar.

VİEN İNŞAAT ATAŞEHİR DAİRE PLANLARI VE FİYAT LİSTESİ

Ataşehir İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakasının son zamanların yeni cazibe merkezleri arasında yer alan ilçesi Ataşehir’de konumlandırdığı Vien İnşaat Ataşehir projesinde yer alan konutların fiyat listesi ise şu şekilde açıklandı:

  • 3+1 daireler 550 bin TL’den başlayan fiyatlarla,

  • 4+1 dubleks daireler ise 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut alıcısının beğenisine sunuluyor.

Vien İnşaat Ataşehir projesinde;

  • Kameralı güvenlik sistemleri

  • Kapalı otopark sistemleri

  • Asansör

  • Merkezi ısıtma sistemi

  • Isı pay ölçer sistemi yer alıyor.